Sayfa 55/997 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Ezik dolar aldim biraz ezikoglu ezik

2. Sanki 3.25 faiz arttı gibi sahte tepki veriyor benjo , enteresan...

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

*tcmb: öncü göstergeler iktisadi faaliyetin sektörel yayılımının bir miktar iyileştiğine işaret etmektedir

*tcmb: önümüzdeki dönemde net ihracatın büyümeye katkısını sürdüreceği, enflasyondaki düşüş eğilimi ve finansal koşullardaki iyileşmeyle birlikte ekonomideki kademeli toparlanmanın devam edeceği öngörülmektedir

*tcmb: Enflasyon görünümündeki iyileşme devam etmektedir. Türk lirasındaki istikrarlı seyrin yanı sıra enflasyon beklentilerindeki iyileşme ve ılımlı iç talep koşulları çekirdek enflasyon göstergelerindeki düşüşte belirleyici olmuştur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Swap eğrisi 325 baz puan ise teknokratlar politikanın tüm baskılarına rağmen swap eğrisinin üzerine pek sapmak istemeyeceklerdir. Tıpkı geçmişte olduğu gibi.

Asıl soru şu ya swap eğrisi politik baskıdan etkileniyorsa?

Bu oluyorsa sorun şu: Swap eğrisi politik baskıdan etkilenebilir ama etkisi altına girmez. Yani etkilenme fiili kendi isteği ve stratejisi doğrultusunda olur. Bu strateji çıkar çatışması oluştuğunda çok ciddi anomaliler yaratabilir.

O yeah.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

*tcmb: Büyüme kompozisyonu dış dengeyi olumlu etkilemektedir

*tcmb: Cari işlemler dengesindeki iyileşme eğiliminin sürmesi beklenmektedir

*tcmb: Ağustos ayında tüketici enflasyonu temel mal, enerji ve gıda gruplarının katkısıyla belirgin bir düşüş sergilemiştir.

*tcmb: Kurul, enflasyondaki düşüş sürecinin devamlılığının, ülke risk priminin gerilemesi, uzun vadeli faizlerin aşağı gelmesi ve ekonomideki toparlanmanın güç kazanması açısından büyük önem taşıdığını değerlendirmektedir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    Kiracı veya mülk sahibiyseniz bu sene kira artışını neye göre yaptınız?
    Yasal oran %19-20'ye göre mi yaptınız?

Paylaşımlarım sohbet amaçlıdır...
    Yasal oranın altında ama çevre evlerinde fiyatını göz önüne alarak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7. Wc kadigi resmen bu dolar bu kdr sert indirimlere cakiliyor

8. 5,6766 vurdu çekti.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 55/997 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •