Sayfa 21/999 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

Erdoğan: Bırakın doları moları; paramıza, Türk Lirası'na dönelim. Türk Lirası artık kaybettirmiyor. Milliliğimizi, yerliliğimizi burada da gösterelim

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Ah şu iyimserlik virüsü..

Hepimizde var.

Ya da çoğumuzda..
    Madem kendin yapamıyorsun illa ki parayı bastırıp bir yerden alacaksın
    Olay zaten şu ana dek
    Acil durumda pilot koşar uçağa biner ve hedefe yakınlaşır olarak yürütülüyordu Hava savunma sistemi adına
    Bunun tek farkı
    Yarım saatlik bir avantaj sağlaması
    Yani ödediğin para
    Zaman kazanımına
    Çunki bilemiyorsun o yarım saat nelere gebe? Düşman füzesi düştükten sonra kıymeti yok
    Öteki şeyler obsesyon yani işin siyasi boyutu onu da ben anlamam ama bu teknik sistemle bağlantılı hiçbir noktası olacağını da sanmam.

*erdoğan: ülkemize güvenen ve yatırım yapan herkes kazandı, kazanmaya devam edecek

*erdoğan: Ekonomideki toparlanma süreci tüm hızıyla sürüyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun
    5.71
    2 Ayda 5,74 ten 5,71 olarak açmışız başlığı valla yazık mide bulandırdı atsın artık 6,25 üzerine nasıl atıcaksa ytd

5. Bırakın DOLAR MOLARI TL çok güçlü söylemleri yine..
    Dolar ın zamanı geliyor yine sanırım..

6. -"iskandinav ülkeleri battı"
    -"faiz sebep, enflasyon sonuçur"
    -"bizden önce evlerde fırın yoktu"
    -"Bırakın doları moları; paramıza, Türk Lirası'na dönelim. Türk Lirası artık kaybettirmiyor."

Ben sayın Cumhurbaşkanımızın bu tür önemli tespitlerini küçük kağıtlara yazıp bilgisayarımın sağına soluna yapıştırıyorum.
    Sürekli gözümün önünde olsun ki yatırım kararlarımı verirken hep hatırlayayım.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Bırakın doları moları; paramıza, Türk Lirası'na dönelim. Türk Lirası artık kaybettirmiyor. Milliliğimizi, yerliliğimizi burada da gösterelim
    Müteahhitlere garantili, dolarla yapılan anlaşmaları napacan derler adama ?

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *erdoğan: ülkemize güvenen ve yatırım yapan herkes kazandı, kazanmaya devam edecek

*erdoğan: Ekonomideki toparlanma süreci tüm hızıyla sürüyor

Dün yine 1 kişi, eşini semt pazarına götüremedği için tüfekle banyoda intihar etmiş...

Sayfa 21/999 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •