Sayfa 35/570 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 273 - 280 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by batuhan19 Yazıyı Oku
    Siz hiç tanımadığınız birine bu şekilde bir üslupla geldiğinizde benim bu tepkiyi vermem den doğal bir şey olmamalı.Paylaşımım faydalı olsun diye zaten paylaşıyorum.Sizin yabancı olarak gördüğünüz bıyıklı diye tabir edilen patron malları olabilir ama benim paylaştığım net yabancı daha nasıl faydalı olabilirki paylaşımım.
    Sorun kalmadı. Umarım paramıza kavuşuruz.

2. Temennim bir an önce kara geçmeniz.Bol kazançlar stressiz günler dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by batuhan19 Yazıyı Oku
    Temennim bir an önce kara geçmeniz.Bol kazançlar stressiz günler dilerim.
    Teşekkürler.
    Ama kar beklentisi yok.
    Bu dönemde yani son 1 yılda ana parasını kurtarana ne mutlu.

4. tahtayı gün içi görmeden..
    son 6 ayda burayı bir havuz gibi kullanarak alımları sürdürmekteyiz..bundan bir hafta önce 22.nin üzerindeki fiyatlardayken kademesinden bir miktar mal istedik..
    10 dk. bekledik malı üzerimize yıkmadı..
    inat ettik ya alıcıyız diye..
    2 kademe yukarıya cekip malı aldık..

o gun malı o fiyattan vermeyenler..
    bugun gelmiş..
    20.nin altı mal var..gel al diyorlar..
    nakit yok abiler..kredi çekip de almayalım..

18.e falan çekersiniz..korktuk sizden..

5. Herkese selamlar ... öncelikle şunu belirtiyim tahta çok sığ ... adamlar 1 birimlik alış ve satış işlemleri yapıyorlar ... dün ve bugün canlı olarak gördüm ... hatta çoğu kademeler bomboş ... dün daha iyi inceleme fırsatım oldu bugün seans kapanışına doğru ekranı açabildim ... çok tanıdığım bir tahta değil 2 - 3 gündür okuyup anlamaya çalışıyorum ... burada uzun zamandır elinde bulunduran arkadaşların yorumlarını da dikkatli bir şekilde okuyorum .. 2 gün üst üste sert düşüşle ilgili akşam biraz teknik analiz yapacam bakalım çizgiler ne diyor ...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

6. Aşağı bastıkça mal kaptırıyor geri zekalı spek kaptırdıkça basıyor kapanışı bilinçli bir noktada kapattı.karanlık oda 19,37 kapatmaya niyetli gibiydi kapanışa 60lı seviyelere alış gönderdim.yukarı çekti verecek adam verirdi.18 altına 5000 lot kadar alıcıyım daha olumsuz durumda 10.0000 hazır spek okuyorsan bilesin.Şirketin 2019 da ihracatta %100 büyüme hedefi varken bizi salak yerine koyma al şu tahtayı yukarı çok cazip marjlarda tutuyorsun hedefin 20-30 li rakamlar olmadığına göre 1 tl hesabı yapma tavsiye yabancı kurumlara kaptırma buralardan şu malı.😊

7.  Alıntı Originally Posted by batuhan19 Yazıyı Oku
    Aşağı bastıkça mal kaptırıyor geri zekalı spek kaptırdıkça basıyor kapanışı bilinçli bir noktada kapattı.karanlık oda 19,37 kapatmaya niyetli gibiydi kapanışa 60lı seviyelere alış gönderdim.yukarı çekti verecek adam verirdi.18 altına 5000 lot kadar alıcıyım daha olumsuz durumda 10.0000 hazır spek okuyorsan bilesin.Şirketin 2019 da ihracatta %100 büyüme hedefi varken bizi salak yerine koyma al şu tahtayı yukarı çok cazip marjlarda tutuyorsun hedefin 20-30 li rakamlar olmadığına göre 1 tl hesabı yapma tavsiye yabancı kurumlara kaptırma buralardan şu malı.��
    Batuhan öncelikle merhaba .. dediklerine aynen katılıyorum ... geçen aynısını ben yaşadım 1000 lik ve 500 lük dilimler halinde kademelere alış yazdım .. bir baktım hepsine 1 er birimde kendi alış yazdı .. ulan sen misin yazan altları bir doldurdum bir baktım altlara 200.000 e yakın alım yazdı dedim tamam ... ben 30 lu seviyelere gelir diye düşünüyorum ... özellikle arazi satışından gelen para kasaya girdiğinde bilançoya pozitif yansır .. bu arada dün gece amerikada coca cola bir ara hızlı düştü hemen geri çıkardılar .
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

8. 18.80 19 gibi geri çevirip 22,23 lira bilanço öncesi yapabilir
    Hem ccolada hem aefes de yabancı yıllardır oynuyor.
    Piyasada lot az. Y. T. D.

Sayfa 35/570 İlkİlk ... 2533343536374585135535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •