Sayfa 306/890 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kartalgaga Yazıyı Oku
    Tabiiki ,biz dokuz doğururken sen rahat olabiliyor ve izliyorsun çünkü hisseden çıktın ve ışıklar'a girdin burayıda eski göz ağrısı olarak takip ediyorsun yani olamazmı Eleştiri yapmıyorum senin doğal hakkın nasıl istersen öyle yapabilirsin,Başkent'im ben şaka takılıyorum..Tekrar geçmiş olsun..Hus911 Coşkun Göğen'e misafir olmuş dönünce elbet sanada uğrar yada kesin davet eder..
    Işıklara girmeye başladım ve daha buradan çıkmış değilim. Şeker finanslarım vardı onları sattım ondan gelen paranın bir kısmıyla Işıklara girmeye başladım İhlas grubundan kurtulduğum zaman buradan kazandığım para ile şarap dağıtacağım demiştim
    Şu an hala şarap dağıtmadım

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    Yönetim Kurulumuzun bugün (15.09.2020) yapmış olduğu toplantı neticesinde
    Bağlı Ortaklığımız İhlas Yayın Holding A.Ş. ile eşit oranda paya sahip olmak üzere İhlas Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin kurulmasına, kuruluşa ilişkin çalışmaların başlanmasına ve gerekli izinler için başvuruların yapılmasına karar verilmiştir.

Girişim Sermayesi he.!?..
    Adamların işleri güçleri Şeytanlık,Alavere ,Dalavere...
    Türkiye de Topladıkları paraları buhar etmek için ,yeni yöntemler bulmuşlar..
    Vaaayy iblisler vay...
    Güzide kurumumuz SPK da ,Bizi korumak için (!) hemen bu başvuruya da onay verir artık..!..
    Dolandırıcısı bol ve Enteresan Ülkem...

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/875114

BIST

(15/09/2020 - 1631)
    Hayırlı olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun.
    Yukarıda kod adımın geçtiği kutucuk içerisindeki
    YORUM BANA AİT DEĞİLDİR
    Ben sadece gelen haberi paylaştım

kamuoyuna saygı ile duyrulur
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Güzelim haberi öncelikler gibi satış amaçlı kullanmış olabilirler mi fikri olan yorum yaparsa sevinirim.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 2011 de 1.87 den başlayıp halen devam eden çanak tamamlanacak gibi duruyor grafikte. Hatta burayı da geçip daha da yukarılara gidebilir. Bize şu an uçuk gibi gelen bu fiyatlara iheva, ihgzt gitmişti biliyorsunuz. Bu neden gitmesin? Bunun kokusunu almış olacaklar ki üşüştüler hisseye. İşlem hacminden de anlaşılıyor zaten bu durum. Twitterda ve diğer sosyal medyada ihlas konuşuluyor hep. Var bir durum 🤔 . Bunlar benim tahminim, düşüncem sadece. Rahmetli demokrat 60 lı kuruslardan satmıştı ihgzt yi. Sonra uçtu hisse. 🙁 Beklemek sabretmek zor gerçekten. O kadar bekledik. Umarım hepimiz umduğumuz karlarla ayrılırız hisseden. Herkese bol kazançlar.

Alıntı Originally Posted by TTolga Yazıyı Oku
    2011 de 1.87 den başlayıp halen devam eden çanak tamamlanacak gibi duruyor grafikte. Hatta burayı da geçip daha da yukarılara gidebilir. Bize şu an uçuk gibi gelen bu fiyatlara iheva, ihgzt gitmişti biliyorsunuz. Bu neden gitmesin? Bunun kokusunu almış olacaklar ki üşüştüler hisseye. İşlem hacminden de anlaşılıyor zaten bu durum. Twitterda ve diğer sosyal medyada ihlas konuşuluyor hep. Var bir durum . Bunlar benim tahminim, düşüncem sadece. Rahmetli demokrat 60 lı kuruslardan satmıştı ihgzt yi. Sonra uçtu hisse. Beklemek sabretmek zor gerçekten. O kadar bekledik. Umarım hepimiz umduğumuz karlarla ayrılırız hisseden. Herkese bol kazançlar.
    Sn tolga yorumunuz da haklısınız ancak bu fiyatlardan bilgi paylaşım sitelerinde dillendirilmesi tuhafıma geliyor. Ben bu tarz haberleri 2 lerin üzerinde taban oluşturmak amacı ile gönderirler diye düşünürken erken davranmaları açıkçası ürkütüyor insanı. Bu kadar cömert olamaz bu adamlar. Ytd.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Pandemiden sonra bir kötüleme akımı başlattılar. Hisse dibe vurduğu zaman tehdit haberleri düştü medyaya hatırlarsan. Noldu? İnsanlar ürktü. Uzak durdu. Hatta kimileri de korktu elindekini sattı. Halbuki bu süreçte yabancı ihlas toplamaya başladı. Şaka gibi ama gerçek. Yabancı ihlas aldı. İhlas düşeni 2016 mayısta kırdı. O günden beri yükseliş trendinde. İniş çıkışlar oldu ama yön yukarı. Üç kapanış oldu galiba 1 in üstünde. Bu beni çok umitlendiriyor.

Sayfa 306/890 İlkİlk ... 206256296304305306307308316356406806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •