Sayfa 305/891 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün..

hisse bende yok.. izlemiyorum da.. merak edenler için amme hizmeti..

bugün 1.07 altı kapanış sıkıntı olabilir.. üstü kapanışlar iyidir..

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bugün 1.07 altı kapanış sıkıntı olabilir.. üstü kapanışlar iyidir..
    Sayın Seven,sıkıntı olur dediğiniz (1.06) rakamlardan kapattı..Buyrun buradaki anormal durum sıkıntı nedir bizede söylermisiniz..Teşekkür ederim.

3. Bugün heyecanlı ve güzel bir seans izledim hiç umudumu bozacak bir şey olmadı. Keyifle izlemeye devam edeceğim inşallah. Hus çay teklifime hala cevap vermedin çay sevmiyorsan şarapta ikram edebilirim sana. Ben içmiyorum ama sana ısmarlarım belki kendine gelirsin biraz malum bi seviyeleri pek hazmedemedin

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Bugün heyecanlı ve güzel bir seans izledim hiç umudumu bozacak bir şey olmadı. Keyifle izlemeye devam edeceğim inşallah. Hus çay teklifime hala cevap vermedin çay sevmiyorsan şarapta ikram edebilirim sana. Ben içmiyorum ama sana ısmarlarım belki kendine gelirsin biraz malum bi seviyeleri pek hazmedemedin

Beni açıkça çok hayal kırıklığına uğrattı ve tedirgin etti Sn Başkent. Nedeni ise bu denli hacim olup nasıl eksi kapanıyor. 8.yılın sonunda kırılan dirençleri Habertürk ün anti propagandasına nasıl harcatıyorlar anlamıyorum. Üstelik bunca beklentiyi 10 yıldır nereye kadar tutacaksın hepsinin vadesi çoktan geldi. Sözüm meclisten dışarı yuh! diyorum.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Beni açıkça çok hayal kırıklığına uğrattı ve tedirgin etti Sn Başkent. Nedeni ise bu denli hacim olup nasıl eksi kapanıyor. 8.yılın sonunda kırılan dirençleri Habertürk ün anti propagandasına nasıl harcatıyorlar anlamıyorum. Üstelik bunca beklentiyi 10 yıldır nereye kadar tutacaksın hepsinin vadesi çoktan geldi. Sözüm meclisten dışarı yuh! diyorum.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunların işine akıl sır ermez ama cidden rahatım nedense bende bilmiyorum. Paraya kıyıp Stanley termos aldım Hus kardeşimle çay içmek için. Onu tanımayı çok istiyorum. Koronam tam negatif olsun davetini bekliyorum husun
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Bunların işine akıl sır ermez ama cidden rahatım nedense bende bilmiyorum. Paraya kıyıp Stanley termos aldım Hus kardeşimle çay içmek için. Onu tanımayı çok istiyorum. Koronam tam negatif olsun davetini bekliyorum husun
    Tabiiki ,biz dokuz doğururken sen rahat olabiliyor ve izliyorsun çünkü hisseden çıktın ve ışıklar'a girdin burayıda eski göz ağrısı olarak takip ediyorsun yani olamazmı Eleştiri yapmıyorum senin doğal hakkın nasıl istersen öyle yapabilirsin,Başkent'im ben şaka takılıyorum..Tekrar geçmiş olsun..Hus911 Coşkun Göğen'e misafir olmuş dönünce elbet sanada uğrar yada kesin davet eder..

7. şimdi tam zamanı haydi yürü dur artık ayaklarının üstünde korkunun ecele faydası yok itibarını kurtarma vaktidir dön eski şaşalı günlerine piyasada toplumda ak yüzün olsun unuttur hakkındaki olumsuz düşünceleri bunun için gayret sarfet görelim hala nasıl ellerinden alırımın çalarımın peşinde olma en büyük zenginliğin itibar olduğunu unutma ve anla artık ama kime diyorsun can çıkar huy çıkmaz bu işler yürekli ve mert insanların işi bacaksız CO'ya göre değil ..Ben olsam kendi itibarımın yanında rahmetli babamın arkasından konuşulmasına asla müsade etmem onun için madi ve manevi tüm şartlarımı zorlarım ruhu şad olsun azap görmesin diye babamın itibarı ruhunun huzuru için tüm mal varlığımı seferber ederim hayırlı evlatlar gibi tabiki bahsettiğim güzel vasıflar her insanda malesef bulunmaz şükürler olsunki hayırsız,hayasız,ahlaksız,merhametsiz evlat değilim..Amerikalı coni CO' ya kapak olsun..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    Yönetim Kurulumuzun bugün (15.09.2020) yapmış olduğu toplantı neticesinde
    Bağlı Ortaklığımız İhlas Yayın Holding A.Ş. ile eşit oranda paya sahip olmak üzere İhlas Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin kurulmasına, kuruluşa ilişkin çalışmaların başlanmasına ve gerekli izinler için başvuruların yapılmasına karar verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/875114

BIST

(15/09/2020 - 1631)
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 305/891 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz