Sayfa 367/890 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Eskiden bir hissede bedelli lafı edildimi o hisse cin çarpmışa döner, herkes o hisseden hızla uzuklaşırdı. Şimdi bakıyorum bedelli kokusu ile hisselerin gideceğinden bahsediliyor. Ben bunu anlamıyorum. Sen bunu açıklar mısın kawiss ortağım. Doğrusu sen bu borsanın ciğerini biliyorsun.
    Yok bildiğimden değil yakın zamanda ihlgm de yediğim kazıktan ötürü. Şimdi diyorum salın gelsin bakalım el mi yaman bey mi yaman!

2. 1.50 ler geçilir mi ki..

haftalık..

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    siz de mi..
    Beklentisi olunca kacirmiyim dedim Seven im. Suana kadar guzel gidiyoruz. Avrupa birliginden ters bi karar gelmezse ins yil sonuna dogru hareketin keskinlesmesini bekliyorum. 1,60 civari potaya girebilir. Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Beklentisi olunca kacirmiyim dedim Seven im. Suana kadar guzel gidiyoruz. Avrupa birliginden ters bi karar gelmezse ins yil sonuna dogru hareketin keskinlesmesini bekliyorum. 1,60 civari potaya girebilir. Ytd
    Sayın Burak bey,

Merhabalar

Beklentisi ne acaba burda mahsuru yoksa paylaşabılırmısınız
    yıllardan beri taşıyorum da belki içime umut ışıgı olur )

Teşekkür ederim

Hayırlı olsun
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

5. Hus ile avanesini gören var mı? Noldu, dillerini mi yuttular?

6. İhgyo ve ihyay sata sata bu paralarla ihlas holding ala ala bitiremedi sevdiğimin hayırsız evladı kimbilir ne dümenler çeviriyor kokusu çıkar yakında ama ne çevirse çevirsin şirketlerine yatırım yaptım isterse 1 adet hissem olsun herşeyine ortağım vücudundaki bitine başındaki piresine kadar hatta naranciye nenkli ve kirli Aydemir akbaş abi vari donuna kadar

7. Diğerlerini sattığını ihlas aldigi nasıl anlasiliyor
     Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    İhgyo ve ihyay sata sata bu paralarla ihlas holding ala ala bitiremedi sevdiğimin hayırsız evladı kimbilir ne dümenler çeviriyor kokusu çıkar yakında ama ne çevirse çevirsin şirketlerine yatırım yaptım isterse 1 adet hissem olsun herşeyine ortağım vücudundaki bitine başındaki piresine kadar hatta naranciye nenkli ve kirli Aydemir akbaş abi vari donuna kadar
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 367/890 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •