Sayfa 366/891 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Havada bedelli kokusu mu var ne 😂 . Niye gider bu şimdi?

2. İki saat yatayım belki güzel günlerde bizi görür o zaman
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    1.15 ten mallandik. Ilk gunden ele vermece basladi bakalim.
    Aldiktan sonra ayak surumustu ama hareket basladi bakalim.

4.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Aynı ben gibi, bende de olsun olmasın bu ihlas çıkınca hep sevinirim, çok kıymetli bir dostun dediği gibi "ihlası anlarsan borsayı anlarsın" açıkçası aynı fikirdeyim,

Sanırım bizim kıymetli spek "Tolga Karel ve uzun burunlu Tırı"nı duyunca bir kere daha düşünmüş...::
    Evet Siren'm,spek efem baktı pabuç pahalı verdi coşkuyu Müco'yu kim dinler yoksa Tır kapıya dayandı Gazi olmak işten bile değil niye kendini riske atıp feda etsin..

5.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    İyi yapmışsın kardeş,hayırlı olsun..Holding ,yayın ve gyo'nun önüne geçmeye çalışıyorsa ki görünen o demekki ihlaslarda bereketlilik başlamıştır..Benim düşüncem böyle ama al yada sat gibi algılanmasın..Please..!!!

6. Ben akıllı insanları severim ancak benden daha kurnaz olmamak şartıyla Gelelim asıl konuya ;şim diğer iştirak şirket hisselerine sürekli özelliklede ihlas Gyo satış yapıp ihlas hisselerini toplayan fiyatı yukarıya çeken yayını ve Gyo'yu arkada bırakan Ihave'yi yerinde saydıran zaten Gazete bir muamma ne olduğu belli değil böyle alavereler,dalavereler,senaryolar ortalıkta dolaşırken biz şimdi ihlas holding hissesine biraz bal sürdü diye mücovit ve tamalı sipeğine dürüstmü,adaletli,hakkaniyetli,karakterli,vicdanlı mı diyeceğiz,alkışmı tutacağız asla şayet adam gibi adamsanız şirketlerin hepsini alır götürürsünüz..Burada bana dokunmayan yılan bin yaşasın gayrisi bana ne gibi düşüncelerle felsefe üretmeninde manası yoktur..Demokrat kardeşimizi unutmamak lazım,rahmetli sıkıntılara gark olarak bu geç kalmış oprasyonu görmeden yaşama veda etmiştir..Peki bu şirket sahibinin yaptığı vicadnsızlık,zalimlik,merhametsizlikmi yoksa bizlere bahşettiği bir lütufmudur...Bence uzun vadeli yatırım yapan yıllarca bekleyen dostlara yapılan büyük bir haksızlık ve hakları çalınmış mağdur edilmişlerdir..Sevinin ama abartmayın lütfen..

7.  Alıntı Originally Posted by kawiss Yazıyı Oku
    Havada bedelli kokusu mu var ne �� . Niye gider bu şimdi?
    Eskiden bir hissede bedelli lafı edildimi o hisse cin çarpmışa döner, herkes o hisseden hızla uzuklaşırdı. Şimdi bakıyorum bedelli kokusu ile hisselerin gideceğinden bahsediliyor. Ben bunu anlamıyorum. Sen bunu açıklar mısın kawiss ortağım. Doğrusu sen bu borsanın ciğerini biliyorsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    siz de mi..

Sayfa 366/891 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •