Sayfa 615/890 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. sene 2000 de ilk bu cenabet ile borsa hayatıma başladım 33 lot 33.50 fiyattan ... geçen aya kadar da hiç bakmadım ...geçen ay bilançosunda borcun bittiğini bedelliden 800 mln civarı nakit gireceğini ve yeni yatırım vs yaparlar diye biraz aldım aldığım gibi düştükçe düşüyor. Bakalım sonu ne olacak her gün düşüyor . Düşsün bakalım ...filmin sonunda neler olacak ... ytd

2. İhlas Holding AŞ'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yer alan açıklamasında, İhlas Holding AŞ ile Greatwall Drilling Company arasında TPAO'nun tespit ettiği sahalarda iş birliği sağlanması amacıyla sözleşme imzalandığı hatırlatıldı.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Daha önce 7 Kasım 2017 ve 27 Kasım 2017 tarihlerinde yaptığımız özel durum açıklamalarında dünya genelinde sıvı gaz depolanması, kaya gazı ve petrolü üretimi, kömürden gaz elde edilmesi ve jeotermal enerji tesislerinin kurulması ve gaz depolaması faaliyetlerinde bulunan Çin Devlet Petrol Şirketi CNPC'nin iştiraki Greatwall Drilling Company ile Şirketimiz arasında Türk Petrolleri'nin tespit etmiş olduğu sahalarda kaya gazı ve petrol ürünlerinin araştırılması, geliştirilmesi ve uygun sahalarda taraflarca iş birliği sağlanması amacıyla iş birliği sözleşmesi imzalandığı bildirilmişti. Bu iş birliği kapsamında konsorsiyumumuz, 21,7 milyon dolar bedelle TPAO'nun Dadaş Formasyonu'nda yer alan Gözalan 1, Batı Bostanpınar 1 ve Yarımca 1 petrol ve kaya gazı kuyusu kazılması konusunda hak kazanmış olup, ana sözleşme imzalanması için davet edilmiştir."

Sadece arama ruhsatına verilen mevla çok yüksek ... Ne oldu yalan mı oldu bu haber ?

https://sondevir.gaste24.com/sirketl...i-h580196.html

3. mrh

Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Sn mercan, 20 yıllık tecrübenle iyi, güzel yazmışsın, kalemine sağlık. Ama burada görünen köy klavuz istemez misali bedelli yapılmak için 20 krş.tan 1.40 tl.ye kadar getirilmiş buralarda tutulmuş, bedelli yapılır yapılmaz 69 krş.a kadar indirilmiş bir hissede nasıl hala kontrol yok, mal verme yok diyebiliyorsun anlamış değilim. Sadece elinde hisse olması nedeniyle görüntüyü optimistik değerlendirmişsin anlaşılan.
    Adam bir taşla 3 kuş vurmuş. Önce bedelli yapacağını planlamış ve 20 kuruşlardan başlamış hisseyi toplamaya. Getirmiş 1.40 tl.lere ve malı buralardan yavaş yavaş servis etmiş. Etti mi bir kuş? Bedellisini yapmış ve piyasadan toplayacağı kadar parayı çarpmış pardon toplamış. Etti mi iki kuş? Bedelliden sonra da elinde kalan yeni ürettiği tuvalet kağıtlarını yatırımcıya servis etmiş, yine cebini doldurmuş. Etti mi üç kuş?
    Şuana kadar anlattığım durumdan farklı bir görüntü var mı, yok. Bak sen bile "şimdi ben soruyom kendime ben burada ne arıyorum neden aldım bu senedi, ne kadar bekliycem, sonuçta kazanabilecem mi yoksa 20 yıl bekliyenler gibi mi olucam bunları kendime soruyom" diye yazmışsın ve içine düştüğün durumun farkında olmadığını sen kendin itiraf etmişsin. Demek ki 20 yıllık tecrüben de bu sorularına cevap vermeye yetmemiş. Senin değil 20, 50 yıllık tecrüben bile olsa bu iblislerin oyunlarını anlamaya, bozmaya imkanın yok. Ancak şanslı dönemlerine denk gelirsen az birşey kar etme olasılığı yakalarsın. Onun da belli riskleri, fırsat maliyetleri var tabii. Ha alır yıllarca üstüne yatarım dersen de yine kendi tespitin ile 12 dolarlardan 10 sentlere kadar nasıl geldi ise buna benzer hareketleri ile bir o kadar daha bekleyip yine umduğunu bulamama gibi bir durumla da karşılaşabilirsin.
    kendi alışlarına verıyorlar millet mal sattı sanıyor panikletip, millete sattırmanın derdindeler adamlar testere yapıyor, şuan uzun trend derdinde deiller al sat sat al kademe calışıyorlar takasda o kadar geniş yelpaze varki, diyebilirmki 20 aracı kurumun üzerinde oynuyorlar bildiğim bu gözlemim bu her hisse geri geldinde patron malmı satmış oluyo o zaman de ki bana ıeyho da rıza mal verdı 1,35 geldi ne anlatırsan anlat anlamam bunun adı sil-ke-le-me

4.  Alıntı Originally Posted by mercan Yazıyı Oku
    kendi alışlarına verıyorlar millet mal sattı sanıyor panikletip, millete sattırmanın derdindeler adamlar testere yapıyor, şuan uzun trend derdinde deiller al sat sat al kademe calışıyorlar takasda o kadar geniş yelpaze varki, diyebilirmki 20 aracı kurumun üzerinde oynuyorlar bildiğim bu gözlemim bu her hisse geri geldinde patron malmı satmış oluyo o zaman de ki bana ıeyho da rıza mal verdı 1,35 geldi ne anlatırsan anlat anlamam bunun adı sil-ke-le-me
    Peki madem sen öyle diyorsan öyle olsun. Ama arkasından "ben burada ne arıyorum, neden aldım bu senedi" gibi laflar söylemen silkeleme tezin ile çelişiyor. Kendi alışlarına mal vermek ya da kendi satışlarını alıyor gibi göstermek zaten herkesin malumu, borsanın klasiği. İhlasta da bunların olması gayet normal. Ama bunu yaparken mal mı topluyorlar kullanılmış tuvalet kağıdı mı servis ediyorlar onu Allah bilir. Sonuçta kendinden eminsen ve bu bir silkeleme hareketleri diyorsan o zaman yanaştır tankeri ihlasın petrol rafinerisine gitsin mercan kardeş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. Benim bildiğim ''Mercan'' dip balığdır güzeldir lezzetlidir vesselam demek istediğim Mercan'm hazır ihlas dip yapmış kısmet ayağına gelmiş doldur doldurabildiğin kadar niye bu kadar canın sıkkın acelecisin başkalarını düşüneceğine sen kendi işine çıkarlarına baksana ya çok merhametli,iyi niyetlisin yada karşındakiler saf bellemişsin Sen iyisimi Oksijen'i mi dinle tankerini fulle ve git ardına bakmadan yoksa müco sanada bizim gibi bir güzellik düşünür çamura saplanır kalırsın

6.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Benim bildiğim ''Mercan'' dip balığdır güzeldir lezzetlidir vesselam demek istediğim Mercan'm hazır ihlas dip yapmış kısmet ayağına gelmiş doldur doldurabildiğin kadar niye bu kadar canın sıkkın acelecisin başkalarını düşüneceğine sen kendi işine çıkarlarına baksana ya çok merhametli,iyi niyetlisin yada karşındakiler saf bellemişsin Sen iyisimi Oksijen'i mi dinle tankerini fulle ve git ardına bakmadan yoksa müco sanada bizim gibi bir güzellik düşünür çamura saplanır kalırsın
    öncelikle söyliyeyim iyi niyetli insanım art niyet aramayın,karşımdaki kimseyi saf olarak bırakın görmeyi bunu yazmak dahi abes le iştigal. Gelelim hisseye, 20 yıldır ihlas aynı ihlas yatırımcıya güven vermiyor, benim gibi, herkes tabıkı, ucuzun ucuzu, şirketin adam olacağını bilsek ky zaten tavan yaptırır herkes alır senedi, camura batmamak için temkinli davranıyor insanlar, çok bildim havasıyla kıymetli nasihatlarınız için teşekkürler wise stockbroker

7. Hergun yeni haberler tutuyor. Şimdide ihlas ile ihyay in birleşeceginden bahsediyorlar Twitter de. Abi madem birleştirecek de ne diye İHA yi halka arz edecek bu adam? Fikri olan??

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 615/890 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •