Sayfa 206/851 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 6802 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    23.5 atmasyon

vayy emenuke çok atmışık ula

2. yahu arkadaş alıcılar kapıda yatmıyormuydu

ne oldu buna

ekmeği bile kuşe kartona sarıp sarıp veriyorduk ya

vay emenuke vay..

ha ha ha ha ha !

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Şirket yönetimi dürüst ise o karı temettü olarak dağıtmasına hiç gerek yok.Temettü fiyattan düşüyor zaten. Üstüne de devlet için stopaj kesintisi yapılıyor mecburi..
    Bunun yerine elde edilen kar bünyede tutulup özsermaye güçlendirilebilir yeni yatırımlar için değerlendirilebilir veyahut mevcut borçluluk oranını azaltmak için dış kaynak yerine kullanılabilir.

mesele zaten dürüstlükde

biz boşuna patrona saydırmıyoruz..

4.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Kara etkisi falan olmayacak...
    Ancak satılırsa, bir defalık yatırım faaliyetleri karı olarak yazılır...
    O kadar kolay olsa kar etmek,
    Şirket yıllardır üzerinde kurulduğu arsayı 24 milyon gösteriyor bilançoda...
    Yanında ki emsal arsanın dönüm değeri 1 milyon lira üstü..
    420 dönüm araziye değerleme yapsa,
    400 milyon kar mı yazacak...
    Bu tür değerlemeler duran varlıklar içindedir...
    Öz sermayeyi değiştirir..
    7,5 milyon kar geleceğini iddia edenler vardı kanal İstanbul güzergahındaki arsadan...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,226
    Dürüst yönetim şeffaf şirket BİST böyle şirketlerle mi yabancı bekliyor!İşçilere verilen 1 000 er lira hariç her kuruş boğazlarında!Don sütyen satsan bu ciroyu beşe katlardın
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Valla sahsima 300 lerden beei tutuyorum..trade amacli 500 lere yaklastikca portfoyun bir kismiyla sat al yapiyorum..patron tezgah yapiyorsa oyunu kuralina gore oynayacaksin..440-500 de fena bir trade bandi degil..haa arada bdsz olur ekmegini yersin..her tahtanin bir oyun kurali mavcuttur..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Yok efendim 7/24 çalışıyormuş, yok ambalaj sektörünü krizi pas geçmiş miş, yok işler o kadar iyiymiş ki işçilere 1000 er lira sıcak saymış mış, cart mış curt muş......Boş kardeşim boş bu adamlar en sonunda hırsızlığada başladılar. Ulan dandik ambalaj şirketleri bile senden fazla kar etmiş be, dua edelim de yarın taban olmasın mikrop hisse. Beklentiyi çok yüksek tuttular zira

8. Bence bilançoları sadece net kar ile değerlendirmemek gerek.

Sayfa 206/851 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •