Sayfa 138/690 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by alperozdemir1 Yazıyı Oku
    Bunlar ucuzdan rüçhanı topladılar sonra hisse başı 1,25 tl daha verip, 1,45 civari maliyetle pay sahibi olacaklar
    0.25 maliyetle rüçhan alan + 1.25 ödeme yapacak = 1.50 yapar / 1.25 = 1, 20 maliyeti olur.

bir yanlışlık olmasın

ayrıca rüçhan toplama diye bir şey kesinlikle yok! rüçhanı alıp anında hisse tarafında satıyorlar

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

ayrıca rüçhan toplama diye bir şey kesinlikle yok
    Aynen.

Sence bu fiyatı buralara düşürecek kadar eski sahipli mal var mıdır hocam ? Yani o rüçhanları düşürelim gibisine...Takaslarla epey haşır neşir olmuştun son 1 aydır. Uğraşmayayım şimdi.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

sn. hissedarxd daha önce 2.60'dan 1.60'a kadar geldikleri ve 07 aralıkta başlayan süreci açıklamıştım. işte alanlar ve maliyetleri(bölünmemiş fiyatlar ile)
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

AYRICA elde kalan rüçhanlar (ki kaç tane olur bilemiyorum) toptan satış pazarında satsan maliyeti 1 lira oluyor. 0.00 ile çıkarsan ama mutlaka orada da bir fiyat oluşacaktır, piyasa fiyatına yakın kadene dönecektir. o iş de anlamsız yani, şahsen ben 0.10 ile ilk kademe kotasyon girerim"yatırım tavsiyesi değildir"

5. Rakamları bilmeden sallıyordum ama dediğim doğruymuş. Buncağız mal için bu fiyatlama resmen saçma. Piyasadan 40 milyon rüçhan toplayım desen 25 kuruştan 10 milyon Tl yapar. Bunlar resmen sinekten yağ çıkarma işine girmişler. Ki dediğin gibi mal da gelmedi doğru dürüst...Kendi kendilerine çalıp oynadılar 3 gündür.

6. Bu arada son alınan yerle ilgili açıklamada arsanın yüzölçümünü "özellikle" yazmamış çakallar. Ben yazayım: 15.840

Mithatpaşa'nın neredeyse yarısı.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1000690

Vahitçiğimi, Muratçığımdan daha profeyşınıl gördüm. Hep de proflar denk geliyor anasını satayım şans işte.

7. Ruchanlarin tamamını yaklaşık 36 milyon tek elden topladılar küçük yatırımcının aldığını zannetmem tamamı alındı ana tahtada sattılar hisseye çevirip ancak ana tahtadan sattıklarının büyük kismini iş Oyak gedik gibi kurumlardan topladılar şuan toplama yok gibi gözükse de bence bir 10 milyon toplamışlardır.

toplama diye bir şey olmadığını tekrar ifade edeyim.

rüçhan tarafında alınan mallar hisseye çevrilip satıldı.

rüçhan satanlarda hisse aldı, çünkü kupon satıp hisse almak avantajlıydı. kupon satanlar ve hisse alanlara bakılırsa örneğin oyak, garanti, ziraat, iş, deniz gibi

böylece kuponlar halledilmiş oldu
     Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Ruchanlarin tamamını yaklaşık 36 milyon tek elden topladılar küçük yatırımcının aldığını zannetmem tamamı alındı ana tahtada sattılar hisseye çevirip ancak ana tahtadan sattıklarının büyük kismini iş Oyak gedik gibi kurumlardan topladılar şuan toplama yok gibi gözükse de bence bir 10 milyon toplamışlardır.

Sayfa 138/690 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •