Sayfa 488/1001 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Binlerce yatırım hesabında bedelsiz bölünmelerden dolayı lot altı hisseler var.

Acaba, bist yönetimi bir kampanya yapıp bu hisseleri kolay bir şekilde bir fona devretmemizi sağlayamaz mı.

Bu fonu da BIST herhangi bir kampanyaya bağışlayabilir.

Böyle bir şey olsa ben lot altı hisselerimi virmanlarım şahsen.
    BİST Yönetimi?...
    Kampanya başlatsa, toplanan lot altı hisseler nerelere gider?..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    BİST Yönetimi?...
    Kampanya başlatsa, toplanan lot altı hisseler nerelere gider?..
    Peki kim yapsın böyle bir kampanyayı. ?

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Muz cumhuriyetindeyiz aq ben sade suya vatandaşım, yasaklandığından bu yana maliyetin üstünde bir rakamla örneğin 25 kuruş, herkes satabilsin dedim.

Emme halkımıza bedava maske dağıttık deye car car konuşabileceklerdi, 20 gün oldu hala maske alamayanlar var, dağıtanlarada yazık bir sürü yere gidip risk alıyorlar!
    Talebim olmadığı halde, telefonuma mesaj geldi 4 gün önce.. Eczanelere başvurarak 5 adet maske alabilirsiniz diye. Ama eczanelerde maske bulabilene aşkolsun. Neyse ki bulunduğum ilçe belediyesi her eve zilini çaldırarak, dış kapı koluna ambalajlı 3 adet maskeyi 10 gün öncesinden dağıtmıştı....

4.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Peki kim yapsın böyle bir kampanyayı. ?
    Yapmasınlar...
    Küsürat nedeniyle dolaşımda olmayan hisseleri, şirketlerin kendileri bütün aracı kurumlardan o günkü değerinden geri alsın, bedeli de aracı kurumlardaki kişi hesaplarına tıpkı temettüde olduğu gibi yatırılsın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Ramazan ayı geldi..
    Televizyon kanallarında , virüs uzmanı doktorların yerini ,Din uzmanı hocalar kapladı..Bir ay boyunca da onların rivriv edişini izleyeceğiz....
    4, günlük bayram süresince de zayıflama uzmanı, diyetisyen bacılarımız kafa ütüler... İşimiz zor valla..

Virüs sebebiyle kan bağışında ciddi azalmalar olmuş , lütfen şartlara uyan herkes kan bağışı yapsın ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İngiltere'de covid-19 son 24 saatte 781 can daha aldı, ölü sayısı 20 bin 287 oldu!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Geçen ceza aldım baktım çok güldüm yazdığında, yine vibrafonlu ablalar şarkı söylüyor olmasın.
    Şunu açık alıntıla linke girmeye korkuyorum artık.
    videonun altina yorum yapmislar

-------------------------

Şaka bir yana bu adam 20 yıl ABD de yaşamış , orada uyuşturucudan sıyırmış bir kişidir !

---------------

hic sasirmadim
    hahahahahahahaha

Sayfa 488/1001 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •