Sayfa 801/1001 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Gazeteciler İsmail Dükel ve Müyesser Yıldız, tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi
    Akıl oyunlarının yaşandığı bir ülkede yaşıyoruz,hiç hoş olmayacak günlerin içindeyiz,zaten ön sezilerime göre,zaten sezişlerim çok kuvvetlidir,onun için Aralık ayına dikkat çekmiştim,o ayda neler olacak bakalım,inşallah kötü olaylar olmaz,zaten sırasıylan önce 2018-2019 sonu tünel sonu ışık,peşi en tehlikelisi 2020,yanlız tünel sonu ışığı aydınlık olarak algılamıştım,o ışığın içinden karşımıza virüs çıktı,buda ilginç,ama Dünyadaki isyanlar yeni bir düzenin başlangıcını işaret ediyor...kim istemez Dünyada sömürü düzeninin bitip,paylaşımlı,eşit bölüşümcü,kardeşlik adil bir düzenin oluşumunu,bu Dünya bizim,yok başka Dünya insan formuna uygun olarak,hor kullanırsak cezasını bizler çekeriz,ama öncelik ülkemize adil bir düzenin gelmesi dilekleriylen,kötü yaptıklarının bedelini er,geç öder,önemli olan sonun iyi bitmesi.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Yarın ,BIST Ulusal 100 Endeksinde, % 3 gibi göçme olursa,
    Belkide olumlu algılanır...Ortalıkta dolaşan deli paranın gideceği yer yok.
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by çağrbey Yazıyı Oku
    Belkide olumlu algılanır...Ortalıkta dolaşan deli paranın gideceği yer yok.
    Ortalık deliden geçilmiyor.. Başta tramp ve onun çizgisinde olanlar...Para da nereye gideceğini şaşırdı..;-))
    Umarım Bizim borsaya akar..

Türkiye'de Nisan'da cari işlemler 5,06 milyar dolar açık verdi(Beklenti -$4,43MLR)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Türkiye'de Nisan ayında arındırılmış verilerle sanayi üretimi yıllık -%31,4 (Beklenti -%17,0)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Ortalık deliden geçilmiyor.. Başta tramp ve onun çizgisinde olanlar...Para da nereye gideceğini şaşırdı..;-))
    Umarım Bizim borsaya akar..
    Arap o da bazıları hariç bize gelmez tahminim.

Mülkiyet bağlamında hukuk dan çekiniliyor.

Tek kişi kararlarının patladığını görüyorlar.

Tünelde ve sonunda ışık göremiyorlar.

Adındakileri bile yapamıyan her geçen gün dahada geriye gittiğimizi görüyorlar.

Temerrüde düşebileceğimizi (Default olabileceğimizi) tahmin ediyorlar.

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 801/1001 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •