Sayfa 881/1001 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,041 - 7,048 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Emniyet genel müdürlüğü : Hazine Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’ın şahsına ve ailesine yönelik olarak 30.06.2020 tarihi itibariyle sosyal medya üzerinden hakaret içerikli paylaşımlar yaparak, kişi ya da kurumları hedef gösteren hesaplara yönelik yapılan çalışmalarda, tespit edilen 19 hesap yöneticisi içerisinden 11 şahsın yakalanarak, gözaltına alınmaları sağlanmıştır. Söz konusu şahıslar hakkında adli tahkikat devam etmektedir. Türk Polis Teşkilatı, suç ve suçlularla mücadeleyi her alanda olduğu gibi sanal ortamda da sürdürmeye devam edecektir".

Savcılık : Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak ve ailesine sosyal medya üzerinden hakaret içeren paylaşımların tespit edilmesi üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'mızca resen soruşturmaya başlanılmış, Ankara'da oturduğu tespit edilen bir kişi hakkında gözaltı kararı verilmiştir"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ahmetg Guest
    Biz sosyal medyayi kapatirken ecnebiler bunu yapiyor

https://twitter.com/CloverMoore/stat...76256773222402

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca : Kurallara uymamak başkalarının hayatını riske sormaktır

Bakan Koca : Maskeler günlük kullanılmalıdır , tekrar tekrar kullanılmamalıdır .
    Oldu.. maske fabrikam var benim.

5. Maskeye ulasana kadar 40 takla attik.
    Ptt, edevlet, eczane ucgeninde oradan oraya savrulduk....
    Dandik telsiz maske icin....
    Neyse ki marketlerde satilmasina izin bahşettiler!!!!
    Tekrar soyliyorum bu satilan maskeler de dandik...ffp2 olmasi lazim
     Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Oldu.. maske fabrikam var benim.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : WYATT EARP; 02-07-2020 saat: 08:36.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kovid-19 nedeniyle son 24 saatte Brezilya'da 1038, Meksika'da 741, Hindistan'da 434 kişi hayatını kaybetti.

St. Louis Fed Başkanı James Bullard, koronavirüs salgınının* etkisi ile işletme iflasları dalgası yaşanması olasılığına işaret* ederek, bunun bir finansal krizi ateşlemesi riskinin devam ettiğini bildirdi

Sayfa 881/1001 İlkİlk ... 381781831871879880881882883891931981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •