Sayfa 919/1001 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,345 - 7,352 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
     Alıntı Originally Posted by bat56 Yazıyı Oku
    İmamoğlu, Kanal İstanbul’un uygulama imar planına itiraza hazırlanıyor: "Burada usulsüz bir şekilde çıkar elde etme söz konusu. Niçin bu insanlar, 30 milyon metrekareyi son 8-9 yılda satın aldılar?" https://bbc.in/3iWW0y1
    Zatın birisi zaten baklayı ağzından çıkarda bak ne güzel yerler tam yatırım yapma yeri dedi,ama olası bir afeti es geçiyorlar iben 70 yıllarının afet uzmanıyım,o bölgeye yapılacak bir kanal kot farkı dolayısıylan çok tehlikeli,ayrıca o bölgede yeni taze fay tesbit edildi,zaten eski faylar yeni fayıda zorluyor,daha ne diyelim akıllı işi değil

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
    Syın zat ben Fatihin vasiyetini yerine getirdim,neymiş beddua etmiş bu esere sahip çıkmazsanız demiş,esasında o öyle değil ''VAKIF YERLERİ'' için yapmış bu bedduayı,kimki vakıfları zimmetine geçirip yer içerse iki elim yakasında olacak demiş,şu anda çoğu vakıflar peşkeş çekilmiş,beddua sonucunu bekliyoruz

Bakan Koca: En çok vaka görülen 5 ilimiz: İstanbul, Ankara, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır. 5 ilin yoğun bakım sayılarında da artış var. Ortalama 1 hafta önceki verilere göre, vaka sayısında 1.000’in altına inmekte kararlıyız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Son durum :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Şu anda değilim...Çoğuna yol gösteriyorum,yarısı beni eleştiriyor,Ayhan Başkana bile yol gösterdim beni dalgaya aldı,Buffett olmazsam bile ona yakınım,çünkü oda beleşleri seviyor,benim sistemim devamlı diplerde trol avı yapmak,öyle hisselerin katlaması bana gelmez,çeşnili yap yeter,birde sert düşen endexsi çok severim,sanada zamanında tavsiyede bulundum mani yok dedin,o lafa saygılıyım,şişmiş hisselerin kesinlikle yanından geçmem,bakıyorum balık tepeden oltaya dalıyor,mesela Kent 110 seviyesinden çıkmış 1000 üstüne,üstelik hala alan var,115 alışım 150 satışım var ortalama,aya çıksa bile ilgilenmem,hani sen afyon sayfasında uyarı yapmıştınya,ama afyon 2.30 fiatlan dip fiatındaydı,bedellide yapmıştı,yani,bas,bas bağırıyordu beni al diye,şu an 4 üstünde,neyse,eğer elinde hisse varsa bol kazanç dileği ile
    Yok ya ne dalgası ben borsayı birakali 4 yıl oldu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı'nda birliğine yeni katılan 23 askerde corona virüs tespit edildiğini, askerlerin karantinaya alındığını duyurdu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Şu anda değilim...Çoğuna yol gösteriyorum,yarısı beni eleştiriyor,Ayhan Başkana bile yol gösterdim beni dalgaya aldı,Buffett olmazsam bile ona yakınım,çünkü oda beleşleri seviyor,benim sistemim devamlı diplerde trol avı yapmak,öyle hisselerin katlaması bana gelmez,çeşnili yap yeter,birde sert düşen endexsi çok severim,sanada zamanında tavsiyede bulundum mani yok dedin,o lafa saygılıyım,şişmiş hisselerin kesinlikle yanından geçmem,bakıyorum balık tepeden oltaya dalıyor,mesela Kent 110 seviyesinden çıkmış 1000 üstüne,üstelik hala alan var,115 alışım 150 satışım var ortalama,aya çıksa bile ilgilenmem,hani sen afyon sayfasında uyarı yapmıştınya,ama afyon 2.30 fiatlan dip fiatındaydı,bedellide yapmıştı,yani,bas,bas bağırıyordu beni al diye,şu an 4 üstünde,neyse,eğer elinde hisse varsa bol kazanç dileği ile
    Adı üstünde.. Başgan..
    Ayhan bey zaten başkan.Adama yok göstermek Hakaret olur.;-))
    Waren Buffet bile ondan ders almış olabilir..;-))
    Ona yol göstermek,Ne haddimize.??
    Şişen ve uçuşa geçen balona ,ben de binmem.. Afyon konusunda ,evet öyle dedim... Çünkü iki -uc yıl kadar önce üstüme beton olmuş,inim inim inlemişti beni.. Altından zor kurtulmuştum..;-))
    Bu yıl ki yükselişini ise,oyak çimento'nun peşine takılmak olarak gördüm ben.Diger çimento'lar da gitti, gidiyor..
    Avcı olmak için, ustasından öğrenmek gerekir.Siz de uzaktayım dediniz.. Şansım yokmuş..!!!
    Şimdi BIST 30.Hisseleri var bende..
    Teyyare, Aselsan, Migros, şişe soda vs..
    Onlar da, Sürekli ot,saman ,yem yeyip de,Süt vermeyen Manda gibi...Besle babam besle...;-))
    Kurban Bayramı'na az kaldı.. O Beslediklerim'den Süt kaymak yiyemezsem, vuracağım bıçağı hepsinin boynuna,edeceğim Kurban..;-))))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,202
    iyi oldu oh olsun kan emen aracı kurumlar hepsi de
    https://www.spk.gov.tr/Bulten/Goster?year=2020&no=43

darısı şirketleri peşkeş çeken patronlara!!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 919/1001 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •