Sayfa 849/1001 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,785 - 6,792 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara, yaptığı açıklamada, Tepecik beldesinde kız isteme merasiminin ardından 9 kişide Kovid-19 görülmesi üzerine önceki gün 6 binanın karantinaya alındığını hatırlattı.

AA'nın haberine göre, beldede pozitif vakaların artması nedeniyle karantinada olan binaların bulunduğu mahallenin tamamının karantinaya alındığını belirten Kara, "Vaka sayısının artması üzerine belde ve ilçe geneline yayılmasını önlemek amacıyla karantinanın Orta Mahallesi'nin genelinde uygulanması uygun görüldü." ifadesini kullandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fenerbahçe, Zeljko Obradovic ile yolların ayrıldığını açıkladı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara, yaptığı açıklamada, Tepecik beldesinde kız isteme merasiminin ardından 9 kişide Kovid-19 görülmesi üzerine önceki gün 6 binanın karantinaya alındığını hatırlattı.

AA'nın haberine göre, beldede pozitif vakaların artması nedeniyle karantinada olan binaların bulunduğu mahallenin tamamının karantinaya alındığını belirten Kara, "Vaka sayısının artması üzerine belde ve ilçe geneline yayılmasını önlemek amacıyla karantinanın Orta Mahallesi'nin genelinde uygulanması uygun görüldü." ifadesini kullandı.
    Tavşanlının haritadaki yerini dahi bile bilmezkene, bu Tavşanlıya olan olağanüstü alakayı çözemedim, neden Çamlıhemşin değil?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,679
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Tavşanlının haritadaki yerini dahi bile bilmezkene, bu Tavşanlıya olan olağanüstü alakayı çözemedim, neden Çamlıhemşin değil?
    Aman dokunma memleketime, gidiyorum
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Aman dokunma memleketime, gidiyorum
    Tufanbeyli olsun, o zaman.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Güney Batı Ege Kıyıları...
    Gönderi
    1,663
    Blog Entries
    6
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fenerbahçe, Zeljko Obradovic ile yolların ayrıldığını açıkladı.
    oysa daha 2 gün önce haber çıkmadı mı görüşmeler sonucu yıllık ücretinde 3 milyondan 2 milyona inmeyi ve ilave olarak da takımın 2021 bütçesinin 20 milyon tl olarak belirlenmesini kabul etti diye.

iyi olmadı bu. ufuk sarıca nın adı geçiyor ama bence kim gelirse gelsin Obradoviç gibi katkı yapamaz takıma.
    neyse, hayırlısı artık.
    Canım Kendim...
    twitter : @borsadan_hisse

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. İyi günler

Sayfa 849/1001 İlkİlk ... 349749799839847848849850851859899949 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •