Sayfa 343/437 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon
Arama sonucu : 3491 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    50 günlük ortalamaya dokunduk buralardan pek alta gelmiyor geçmiş te öyle oldu şimdi de haberin gelmesi felan da tesadüf değil yakın zamanda söke ile ilgili fiyat tespit raporu gelir umarım
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Garanti yeter bu kadar dedi.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Garanti yeter bu kadar dedi.
    Gelip tavana kadar ne var ne yok almadan kimsenin aldığına inanmam. Aldıklarını birazdan verir

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Son durum bu..Yaklaşık 2 saattir 21.5-21.6 aralığında al-ver yapıyorlar. Kapanışa doğru 21.40 yıkılacaktır sabah da 21 altı gösterebilir. Sonrası Allah kerim
    Belli ki şu an Simitçi de bile Uluun var

Dün bu saatlerde 21.5-21.6 arasında al ver yapıyorlardı şimdi 20.9-21 arasında. Bir taban olsa rahatlayacaktı ama her kademeden yedire yedire mal verdikleri için düşüş bir türlü sonlanmıyor
    %2-3 düşünce alıcı geliyor her yerden. Taban olan kağıda kimse dokunamaz bu nedenle son 1 haftada hiç taban olmadı .

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Dün bu saatlerde 21.5-21.6 arasında al ver yapıyorlardı şimdi 20.9-21 arasında. Bir taban olsa rahatlayacaktı ama her kademeden yedire yedire mal verdikleri için düşüş bir türlü sonlanmıyor
    %2-3 düşünce alıcı geliyor her yerden. Taban olan kağıda kimse dokunamaz bu nedenle son 1 haftada hiç taban olmadı .
    Üfleye üfleye diyebilir miyiz?

6. İlk defa AKD'nin satış tarafında DİĞER daha fazla.

Bir de devre kestirse iyice rahatlar.

7.  Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Üfleye üfleye diyebilir miyiz?
    Incitmeden, ufleye ufleye

Bizim ters indikatoru bekliyorum ben hala. Taban oldu/olacak nidalari yukselsin, o zaman donus yakindir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    ben en yakın camiye gidiyorum sela verdireceğim yarın için son ümidim kaldı (

( keşke hepsini 27 de satsam diyenler kulp başkanı )
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 343/437 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •