Sayfa 44/437 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 3495 madde; 345 - 352 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Çin de 2. Dalga başlamış sanırım
    Geçen hafta ölümler 3 bin civarıydı
    Şimdi baktım 4600 civarı
    Bekledikleri 2. Dalga gelmiş gübi Çin de.

Biz 23 nisan da en doğru kararı aldık.
    Sırada Ramazan bayramı var. 2. Dalga virüs yayılımına hazır olmamız için bayramda da evde kalmamız lazım.
    Umarım ileride bu yönde karar alınır.
    Bir de fırınlarda Ramazan pidesi için önlemler alınmalı. Yeminle en çok bundan korkuyorum. İnşallah sosyal mesafe kuralları gene bozulmaz
    Reis..başlığa katkın fazla..bu nedenle benim de sana katkım olsun isterim.

Çin de ikinci dalga yok...daha önce virüs ten öldü sayılmayan 1500 civarı ölüm, virüsten sayılmış...Çin ölüm sayılarını gizledi baskıları arttıkça, ufak ufak bu tür revizyonlar yaparlar.

Ayrıca, salgının seyri konusunda ölüm sayısı değil...enfekte olan yeni hasta sayısına bakmak gerekli...bu açıdan bakınca, bizde de bir hafta içinde salgın pik seviyeye ulaşacak gözüküyor analizlerime göre.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Reis..başlığa katkın fazla..bu nedenle benim de sana katkım olsun isterim.

Çin de ikinci dalga yok...daha önce virüs ten öldü sayılmayan 1500 civarı ölüm, virüsten sayılmış...Çin ölüm sayılarını gizledi baskıları arttıkça, ufak ufak bu tür revizyonlar yaparlar.

Ayrıca, salgının seyri konusunda ölüm sayısı değil...enfekte olan yeni hasta sayısına bakmak gerekli...bu açıdan bakınca, bizde de bir hafta içinde salgın pik seviyeye ulaşacak gözüküyor analizlerime göre.
    Saol kardeşim. Forum bunun için var. Hepimiz tahmin varsayım ve bilgilerümizi çek edicez. Dediğin olabilir.
    Lakin kasım ayından beri Iran Rusya çin tüm basınlarını doktorlarını takip ediyorum. Daha önce yazmak istememiştim lakin çinli bi doktor ya da aktivist mi ne deniyor o sırf vuhanda 430 bin ölüm var yazmıştı. Rakamları gizlefikleri kesin zaten. Video silnimiş. Rus doktır vardı burda yazmıştım, 0 2 ay önce 50 bin vaka 5 bin ölümden baksediyorfu adamı tutuklamışlar. Neye gizlerler o da ayrı vaka.
    Valla, ben Bill in 2015 te ki videosunu referans alıyorum. Bunlar dünyayı yönetiyo. 2021 eylükden önce aşı zor iş diyo. Diyelim ki aşı çıktı. 7 milyar insan için aşı lazım. Haa diyince 1 günde 7 milyar herkes aşı vurulacak mı? Bu iş 1.5 sene sonra Grip moduna girer o arada da dünya nüfusunun zaten %60 si enfekte olur. Sürü bağışıklığı oluruz..
    Bu arada ekiz ve arbcyz diye 2 kağıt sorulmuş. İnanın bilmiyorum. Ben reelist rasyonel takılırım. Çanak var 2 li tepe 3 lü ova vadi var diye petrol almam, hisse almam. Forex falan bilmiyorum))) eski usul borsacıyım. Bildiğim şey , dolar çıkıyo. Bu şirket hafta sonu dahi Un üretiyo. 80 den fazla ülkeye satıyo %74 ihracat. Benim güvenli limanım. Hee sizin farklıysa farklıdır. Yani tak tak. Ver parayı Al Un u. Bu şirketün gerçek hayatta ticareti oluyo. Diğer 2 şirket te tak tak gıda ise, normalde altı dolu demektir lakin ne olur bi tahmünim yok.
    Burda da Fiyat ne olur bilemiyorum. Gördüğüm yine kimse satmamaya başladı. Bi ara yüne ileride ani frenle , biletsiz binenleri ön camdan atmaları lazım diye düşünüyorum. Geçen cuma ve pztesi hareketleri gübi.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Ben satmaya başladım azar azar...8-15 arası kademe kademe satarım...maliyetim 3 tl altı olduğu İçin rahatım...acele de etmem.

Ulusoy elektrıkte yaptığım hatayı yapmam...orada maliyetimin ortalama iki katında elimdeki hisseleri satmıştım..sonra kağıt ben sattıktan sonra da ikiye katlamıştı.

Daha fazla gidemeden, tepe yapar ve dönüş teknik olarak netleşirse, daha aşağıdan da veririm, sıkıntı olmaz.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ben satmaya başladım azar azar...8-15 arası kademe kademe satarım...maliyetim 3 tl altı olduğu İçin rahatım...acele de etmem.

Ulusoy elektrıkte yaptığım hatayı yapmam...orada maliyetimin ortalama iki katında elimdeki hisseleri satmıştım..sonra kağıt ben sattıktan sonra da ikiye katlamıştı.

Daha fazla gidemeden, tepe yapar ve dönüş teknik olarak netleşirse, daha aşağıdan da veririm, sıkıntı olmaz.
    1,4 dolardan halka arz edilmişti.9.8 tl ye denk geliyor.oraya gelirse yani yarında tavan olursa vedalaşabilirim.ama un gider gibi görünüyor.ULUSE yi 8 den EATON ALIŞ FİYATI 20,5 falandı devrettim 38 satıcısızı bile gördü.borsa bu herşey olabilir.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    1,4 dolardan halka arz edilmişti.9.8 tl ye denk geliyor.oraya gelirse yani yarında tavan olursa vedalaşabilirim.ama un gider gibi görünüyor.ULUSE yi 8 den EATON ALIŞ FİYATI 20,5 falandı devrettim 38 satıcısızı bile gördü.borsa bu herşey olabilir.ytd
    Ulusoy elektrik giriş ve çıkış seviyelerimiz benzeşiyor...bu sefer daha sabırlı olacağım diye söz verdim kendime.

Ayrıca Petkim de de paydaşız sanırım.

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ulusoy elektrik giriş ve çıkış seviyelerimiz benzeşiyor...bu sefer daha sabırlı olacağım diye söz verdim kendime.

Ayrıca Petkim de de paydaşız sanırım.
    Evet petkime zamk gibi yapıştık.3.5 DAN ALIP 8.5 VERMEYİNCE SATMAYA KIYAMIYORUM.ORADA 3 NİSANDA BULMACA SORMUŞTUM RENGİ BEYAZ ÇUVALLA SATILIR PETKİM İKİ TAVAN YAPINCA PETKİMİ SATIP BU HİSSEYİ ALACAKLAR DİYE YAZMIŞTIM.FİYA 4 .KÜSURDU.

7. İlk borsaya girişim virüs muhabbetinden hemen önceydi 12.08 den thy aldım yanlışlıkla alır almaz düştü tabi 8 lere bende bi panik 😁 sonra uluun çıktı karşıma önermişti başka sayfalarda forumdasın biri girdim çıktım 600 karla oh dedim zarar çıktı 4 küsürlerdeydi sanırım ozamanlar şimdi buralardan girmeye korkuyorum açıkçası her gün tavan gidiyor var mı önerisi olan
    Saygılar

8.  Alıntı Originally Posted by kubilayn Yazıyı Oku
    Evet petkime zamk gibi yapıştık.3.5 DAN ALIP 8.5 VERMEYİNCE SATMAYA KIYAMIYORUM.ORADA 3 NİSANDA BULMACA SORMUŞTUM RENGİ BEYAZ ÇUVALLA SATILIR PETKİM İKİ TAVAN YAPINCA PETKİMİ SATIP BU HİSSEYİ ALACAKLAR DİYE YAZMIŞTIM.FİYA 4 .KÜSURDU.
    Sayın Kubilayn ben petkimden sizi takio ediyorum petkimde uzun yıllar bekledim şnatla satmicam dedim sizin 3 nisandaki bilmecenizi okuduktan sonra döndğm uluun sayfasını araştrıdım şirketki inceledim,petkimleri parça parçca satıp tamamen full uluuna geçtim teşekkürler,petkim iletinden kurtuldum.

Sayfa 44/437 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •