Sayfa 42/438 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 3501 madde; 329 - 336 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. Artik hisse fiyatlamallarında gıda sektörü fiyatlaması 90 lı yıllara döndü.O günler kağıtlar bir hafta satıcısız gidiyordu.Bizim un da öyle gidiyor. malın %60 şini vermişim bugüne kadar.sorun nerede satılması gerektiğine karar vermekYani hissenize değer biçmek.Tıpkı patronun hissesini satarken şapkasını önüne koyması durumu.Benim yaptığım yükselirken azar azar satmak .sonunda ani düşse bile üzülmüyorsunuz.ytd

2. a1 dadanmıs yıne 200bn lot en ıyı alıcı satar bırazdan

3. Neden tavan yapıp işlemler durmuyor. Tam da tavandan milyonlarca mal veriliyor. Bir türlü yanıp sönme durmuyor. Durmadık ça bugünlük içim rahat etmiycek. 8.80 teknik olarak çok kritik.

4. arkadaşlar bugün itibariyle uluun'da birşeyler yazmayacağım..

birşeyler karaladık çizdik, güzel yorum yapanlar oldu, benimde faydalandığım yorumlar olmuştur. bunun için güzel yorumları olan herkese teşekkür ediyorum..

işin içine ene(ben) girince sinir oluyorum maalesef, yazmaktan iyice soğuyorum.. ben yazmıştım, ben demiştim, yok yıl olmuş, asır olmuş..

herkese bol kazançlar, bazı arkadaşlarla başka hisseler de de karşılaşırız umarım..

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    arkadaşlar bugün itibariyle uluun'da birşeyler yazmayacağım..

birşeyler karaladık çizdik, güzel yorum yapanlar oldu, benimde faydalandığım yorumlar olmuştur. bunun için güzel yorumları olan herkese teşekkür ediyorum..

işin içine ene(ben) girince sinir oluyorum maalesef, yazmaktan iyice soğuyorum.. ben yazmıştım, ben demiştim, yok yıl olmuş, asır olmuş..

herkese bol kazançlar, bazı arkadaşlarla başka hisseler de de karşılaşırız umarım..
    tesekkurler emegın ıcın

6. Tavanı çizmiyor tavandaki satıcı spek labilir.Birileri gelsin tavandakileri alsın ve yükselmenin maliyetini kendi üstlenmesin.ALICI GELDİKÇE ONLARA VERİYOR OLABİLİR.Bir çeşit yükselirlen malı okutuyor olabilir.YTD

7. Çin de 2. Dalga başlamış sanırım
    Geçen hafta ölümler 3 bin civarıydı
    Şimdi baktım 4600 civarı
    Bekledikleri 2. Dalga gelmiş gübi Çin de.

Biz 23 nisan da en doğru kararı aldık.
    Sırada Ramazan bayramı var. 2. Dalga virüs yayılımına hazır olmamız için bayramda da evde kalmamız lazım.
    Umarım ileride bu yönde karar alınır.
    Bir de fırınlarda Ramazan pidesi için önlemler alınmalı. Yeminle en çok bundan korkuyorum. İnşallah sosyal mesafe kuralları gene bozulmaz

8.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    arkadaşlar bugün itibariyle uluun'da birşeyler yazmayacağım..

Değerli bilgi ve paylaşımlarınız için sonsuz teşekkürler. Hisseden çıkmadıysanız bilgi paylaşımına devam etmenizi rica edeceğim.
    Emeğinize sağlık.

Sayfa 42/438 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •