Sayfa 837/1000 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,689 - 6,696 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,623
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İki.................

Forum yönetimi tercihini yapmıştır.

Haydin eyvallah, hakkınızı helal edin.
    Geliyorum ardından, konum at... yakında...
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=1473
    ülke vatandaşı olarak neden dolar almanın yanlış olduğunu bu topic te izah ettim
    kur fiyatı nasıl oluşur
    1-İki ülke arasındaki enflasyon farkı
    2-Arz talep
    3-Spekülatif etkenler

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Çok şükür Rusyada yaşamıyoruz.böyle adaletsizlik olurmu. Özgür fikrini söyleyeni.muhallif gazetecileri içeri tık. hırsızı namussuzu katili tecavüzcüyü mafya.yı affet.

Putin İşte ne beklenirki. kendisi gibi düşünmeyenler biat etmeyenler vatan haini oluyor.
    ülkenin çivisi çıkmış. geçen tv de gösteriyordu, arka arkaya 2 haber; adam içkili araba kullanıyor, polisten kaçıyor, 1200tl, çevirme var , kaçıyorsunuz 166tl ceza. sokağa çıkma yasağı cezası 3000tl. şu kanun yapanlara, matematik öğretmek lazım yahu.

Çerez parasından, IBAN veriyorum 10 gayme ateşle.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,623
     Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Benim yazdıklarım siliniyor diğer yoldaşlarının kiler duruyor... süper... HAK GUGUK ADALET! Komik...
    Valla hala nasıl yazdığına şaşırmıyor değilim...

yönetimi tehdit edip, 20 dk da geçse yazabiliyorsan..

ne mutlu sana, şikayet etme bence..

bu gün ben karışmıyorum....

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Burada herkes fikrini yazabilir eyvallah. Ama yalan yanlış bir sürü paylaşım oluyor, bazı moderatorler de dahil...
    Ben 2018 yılından beri hisse net forumundayım hergün mutlaka girerim yorum okur arada yorum yazarım. 1 kere olsun moderatorlerin keyfi davranıp konuya taraf olduğunu görmedim.

Bu arada sakın olaki yağ yakıyorsun demeyin. O Yağdanlıklardan Yalakalardan bu ülkede çok var bize sıra gelmez.

7. Kesin öyledir...
     Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ben 2018 yılından beri hisse net forumundayım hergün mutlaka girerim yorum okur arada yorum yazarım. 1 kere olsun moderatorlerin keyfi davranıp konuya taraf olduğunu görmedim.

Bu arada sakın olaki yağ yakıyorsun demeyin. O Yağdanlıklardan Yalakalardan bu ülkede çok var bize sıra gelmez.
    SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    19,623
    39 dk sonra, gün bitiyor, ben bakacağım...

geçmişe dönük yazılara da bakacağım..

keyfe gönül istediklerinizi yazın..

Sayfa 837/1000 İlkİlk ... 337737787827835836837838839847887937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •