Sayfa 123/1001 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

1.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Doğruluk marka peynir için ben özel güvenlik bile tutarım. özellikle keçi sütünden olan peyniri çok iyi.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Katılıyorum size dogruluk peyniri on numara peynirdir tahsildaroglu falan hikaye zaten onlarla aram bozuldu bir sürü para verip aldigim peynir bozuk cikti, daha da eve sokmam.

2. Dun bir ilceye gittim, ilce normalde kisin bos, yazin İstanbul'dan bir suru insan gelir, bu sefer hastalık da getirmisler, belediye baskani uyardi bizi dikkat edin diye, bu olay bence kontrolden cikabilir, İstanbul'da yaşayanlar ulkenin her yerine dagildilar.

3. peyniri evde kendimiz yapıyoruz...10 kilo sütten 1.10 kg. çıkıyor...suyunu da akşamları 1 küçük bardakta içiyoruz..iyi oluyor. burda sütün kilosu 3 lira...10 kilosu 30 lira... peynir orjinal oluyor.

mayasız 5 dakkada yapıyor..tarifini isteyen olursa hanımdan öğrenip yarın atayım.

4.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    peyniri evde kendimiz yapıyoruz...10 kilo sütten 1.10 kg. çıkıyor...suyunu da akşamları 1 küçük bardakta içiyoruz..iyi oluyor. burda sütün kilosu 3 lira...10 kilosu 30 lira... peynir orjinal oluyor.

mayasız 5 dakkada yapıyor..tarifini isteyen olursa hanımdan öğrenip yarın atayım.
    Bizim burda da 3 lira sut, bundan 3-4 sene once 5 litre sutu 5 liraya aldığım gunler aklima geldi, en baba tereyagi 20 liraydi.

5.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Bizim burda da 3 lira sut, bundan 3-4 sene once 5 litre sutu 5 liraya aldığım gunler aklima geldi, en baba tereyagi 20 liraydi.
    doğru diyorsun....6 sene öne geldim buraya.. o aman sütün kilosu 0,75 kuruştu...tereyağ en kralı 10 liraydı...(şimdi 35-40 arası)

dolarda 1,90 mıydı neydi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,675
     Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku

.tarifini isteyen olursa hanımdan öğrenip yarın atayım.
    bize direkt peynir olarak atsan daha iyi olurdu.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bize direkt peynir olarak atsan daha iyi olurdu.
    canın sağolsun atayım abi.

QJGW8977.jpg

Sayfa 123/1001 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •