Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 276/1014 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1. Artık topik başlıklarına aykırı yazanları da eleştirmekten vazgeçtim. Geyik yapanlara - Ver coşkuyu, ver mehteri - diyenlerden olacağım. Demek ki vatandaşa böylesi layıkmış. Ben mi düzelteceğim, ya da ben düzeleceğim.

2.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Artık topik başlıklarına aykırı yazanları da eleştirmekten vazgeçtim. Geyik yapanlara - Ver coşkuyu, ver mehteri - diyenlerden olacağım. Demek ki vatandaşa böylesi layıkmış. Ben mi düzelteceğim, ya da ben düzeleceğim.
    Bu yasa boyle gelmissin, bu tasidigin kizginlik ve nefretle ne kadar gidersin bilmem.

Ancak dikkat ettigim, ne zaman ki, yandas olmayan biri dogrulari yaziyor, hemen sahneye cikip siyaset yazmayin diyorsun.

Bunu,kadrolu trollere yaptigini hic gormedim.

Bu konuda gorevli bir heyet var, gerekeni onlar yaparlar.

Onlari gaza getirmek de hic ahlaki degil ayrica.

3.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    avrupa'daki yaşam ortamını negatif tasvir eden görüşler büyük tepki alıyor bizim forumda.. bu tepki paradigmanın gereğidir, yani esas paradigma- türkiye'nin (uzundur süren çok kötü yönetim yüzünden) artık yaşanması mümkün olmayan ülke olarak tasvir edilmesi- herşey kötü, her şey çok kötü; en cahil insanlar bu ülkede, sokaklarında dolaşmanın en tehlikeli olduğu şehir istanbul, en anti-demokratik uygulamalar burda, herşeyin en pahalı olduğu şehir- en çok bomba patlayan şehir- en kro, en kötü, en cehennemi şehir istanbul.. paradigma bu, yani algı düzlemi bu..

bu algı düzleminde, TR hakkında en kötü tanımlamalar yapılır, lakin avrupa/abd hakkında negatif bir tanımlama hoş karşılanmaz çünkü bu tür tanımlamalar TR-kötü algısını relatif olarak zayıflatır, paradigmayı sarsar.. bu algıya göre, batı teknolojik gelişim açısından çok öndedir ve Tr bunu kapatamayacak olduğu için durum umutsuzdur.. zaten Tr ile batının yaşam şartları yada fiyatlar açısından mukayese bile edilmesi hoş karşılanmaz.. batı ütopyadır, cennettir- Tr cehennemdir, neyi mukayese edebilirsin ki ?
    Bu soruya bir cümlelik gerçekçi cevap da verseniz?

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Bu soruya bir cümlelik gerçekçi cevap da verseniz?

soru nedir ?

5.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    soru nedir ?
    TR ile batı'nın neyini mukayese edebilirsiniz?

6. Kıskanıyorlar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    soru nedir ?
    Bana sadece Türkiyenin +(artı) 3 özelliğini saysanız yeter nasılsa buradayız, bilelim kıymetini

batı doğu güney kuzey gerek yok

8.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Bana sadece Türkiyenin +(artı) 3 özelliğini saysanız yeter nasılsa buradayız, bilelim kıymetini

batı doğu güney kuzey gerek yok
    Hamasi nutuklardan başka bişey duyamazsınız...

Sayfa 276/1014 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •