Sayfa 339/1001 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Estf. Biz sizler gibi profesyonel değiliz Ben Graham in akıllı yatırımcı kitabında yer alan yöntemle kar * faize göre anlık fk + bugün batsa elinde ne kalır borç mu kalır para mi kalır şeklinde kendi yöntemi ile üstünkörü bakıyorum. Satış artışına çok önem veriyorum. Nakit akışı borç tahsilatı filan hiç ilgilenmiyorum çünkü batacak şirkete zaten girmiyorum varsa önemli dediginiz kalemler listeme ekleyeyim.
    İyi ki profesyonel değilsiniz yoksa hepimizi üterdiniz borsada karlılık marjınada bakarsanız iyi olur

Sifon çekerken kapağı kapalı olsun virüs bir metre sıçrıyormuş aerosol nedeniyle

18 ilin c. başsavcısı değişmiş

Neyin hazırlığı bu

Önce

Valiler
    Sonra emniyet müdürleri şimdide baş savcılar

Yeni Türkiye geliyor galiba

Biatçı Türkiye

Hayırlı olsun

3. 200 günlük dibine yakın hisseler genelde BIST30 hisseleri, özellikle bankalar.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. 990 günlük listede AKBNK nerede ise HALKB kadar dibe yakın.

Dipten uzak olanlar GUBRF, RYGYO, DEVA, HEKTS, ALKIM, KLMSN

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Borsada nasıl tutturmuş 30 puan sıfırın altında oda

6. Viop-XX

Benim ninemi 1 dünya savaşı zamanı evlat edinmişler çocukları olmuyor diye .

Çok sonra çocukları olmuş .

Sonra baba öldükten sonra anne ve kardeş miras hakkını almak için evlatlıktan reddetmişler ninemi.

Geriye dönük bir hak olur mu acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Beklersen sen de sevinirsin. Buffet ne demiş:

Borsa Sabırsızların, Sabırlılara Para Aktardığı Mekanizmadır

2 hafta önce ykgyo ve vakko aldım. %5 karla sattım. bugüne kadar bekleseydim karım %10 olacaktı.

İğneyi kendime de batırıyorum.
    Ben bekleyemem kardeş. 8.34 den eregli aldim trend desteğine geldi diye kırıldı stop oldum. Herkesin parası kendine 10 milyon dolarım olsa 10 bin lirasına yukardaki hisseleri almam. 10 15 bin lirayı 30 bin 50 bin yapmak degilki derdim. 10 bin lira en az komisyon ödüyorum ayda . Başka geçim kaynağım yok. Mecburen derinliği olan hissede olmak zorundayım. Ayrıca her bekleyen bu borsada para kazanamaz. Yıllardır zaten 80 bin 120 bin gidip geliyor. Paranın alternatif maliyetini hesaba katmak zorundayım. 2011 2012 2013 te halkbank alan beklesin 2053 te zarardı çıkacakmı.

8. Bugün bir arkadaş geldi vakalar olduğundan çok daha fazla açıklanıyor insanlar çok gevşemesin diye dedi

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 339/1001 İlkİlk ... 239289329337338339340341349389439839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •