Sayfa 338/1001 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: Viop-XX

1.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    yavaş yavaş artıya geçecek gibi.

bu hafta 110 nun üzerinde 2-3 kapanış olursa 113 ler ilk durak olur sonraki hedef 117.

YTD
    Sinsice yükseliyor, 113 lerin gelme ihtimali önemli bir haber gelmez ise kuvvetlendi. YTD.

İş yatırım 3 gündür bu saatlerde login olurken error veriyor. Herkeste böyle mi?

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    bu ne ya herkes mafyacılığa başladı sarı taksi sahipleride yeni plaka çıkarsa istanbulu kitleriz diye tehdit savuruyor.Kulup başkanı çıkıyor bankaları tehdit ediyor. Kurtlar vadisine döndü ülke.
    İleri demokrasi.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Sinsice yükseliyor, 113 lerin gelme ihtimali önemli bir haber gelmez ise kuvvetlendi. YTD.
    Isterse 200 bine gitsin. Nasıl olsa aldığımız hisse gitmiyor. Tspor tatgida bim migros rysas dardanel gibi hissesi olan sevinsin.

5. Dardanel güzel bilanço getirdi ama malum ekip yüzünden girmedim diğerleri bence şişik ama senesi bencesi yok gazoz kapağı değil oradaki da para gün olur taban taban olur mu olur ama şimdilik kazanan haklı hele hele bu kadar yeter diyip karı cebine koyan çok haklı
     Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Isterse 200 bine gitsin. Nasıl olsa aldığımız hisse gitmiyor. Tspor tatgida bim migros rysas dardanel gibi hissesi olan sevinsin.

6.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Beklersen sen de sevinirsin. Buffet ne demiş:

Borsa Sabırsızların, Sabırlılara Para Aktardığı Mekanizmadır

2 hafta önce ykgyo ve vakko aldım. %5 karla sattım. bugüne kadar bekleseydim karım %10 olacaktı.

İğneyi kendime de batırıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Dardanel güzel bilanço getirdi ama malum ekip yüzünden girmedim diğerleri bence şişik ama senesi bencesi yok gazoz kapağı değil oradaki da para gün olur taban taban olur mu olur ama şimdilik kazanan haklı hele hele bu kadar yeter diyip karı cebine koyan çok haklı
    Üstat bilançoyu incelerken hangi detaylara bakıyorsunuz bilmiyorum ama yatırımcının çoğu kar rakamına bakarak işlem yapıyor. Bu yanıltıcı olabiliyor. Mali Müşavir olduğum için çok detaylı incelerim bilançoları. Mesela tupraşta gelen zararın yarısı neredeyse petrolün düşmesi sonucu ayrılan karşılıktan geliyor. Bu dönem kar yazması muhtemel görünüyor mesela

8. Estf. Biz sizler gibi profesyonel değiliz Ben Graham in akıllı yatırımcı kitabında yer alan yöntemle kar * faize göre anlık fk + bugün batsa elinde ne kalır borç mu kalır para mi kalır şeklinde kendi yöntemi ile üstünkörü bakıyorum. Satış artışına çok önem veriyorum. Nakit akışı borç tahsilatı filan hiç ilgilenmiyorum çünkü batacak şirkete zaten girmiyorum varsa önemli dediginiz kalemler listeme ekleyeyim.
     Alıntı Originally Posted by hsnlsl Yazıyı Oku
    Üstat bilançoyu incelerken hangi detaylara bakıyorsunuz bilmiyorum ama yatırımcının çoğu kar rakamına bakarak işlem yapıyor. Bu yanıltıcı olabiliyor. Mali Müşavir olduğum için çok detaylı incelerim bilançoları. Mesela tupraşta gelen zararın yarısı neredeyse petrolün düşmesi sonucu ayrılan karşılıktan geliyor. Bu dönem kar yazması muhtemel görünüyor mesela

Sayfa 338/1001 İlkİlk ... 238288328336337338339340348388438838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •