Sayfa 947/1004 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 7,569 - 7,576 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bunu hicbir teknik temele dayanmadan soyleyen kisi aslinda sunu demek istiyor hisse toplandi hareket icin yeterince bunu ogrendim bilginiz olsun diyor...sonucta hisse sig...baska izahi yok mantigi yok...burada temel ve teknik analizle ispatlamasi lazim cok emin konusuluyorsa....grafige bakan zaten gecen 12 yilin ky hakaret kufurleri ile gectigini anlar zaten
    ..birde onlarin vebali var...benin gubrf de yaptigim beddua gibi...10 yil beklediler satmam bikmam icin...aceleleri yok ...
    bak arkadaş, bende 12 yıl önce arsan almaya başladım 0,80 TL den. 1 oldu aldım, 1,20 de aldım, 1,50 aldım vsvsvsvsvs. tam 10 yıl 2 yi geçmedi. ama ben o kurbağa gibi vazgeçmedim hatta birkaç trade ile maliyetimi sıfırladım. son 1,5 yılda hisse 1,80 den 7,5 e geldi.bittimi?tabiiki hayır,bana göre daha sol şeride yeni çıkıyor. bu süreçde senin gübrede yaptığını birçok kişi yaptı,vazgeçti. sende hissenden eminsen vazgeçmeseydin. niçin başkalarını suçluyorsun. yada niçin başkalarının söyledikleri ile hareket ediyorsun. biz sn. kalavın söylediklerini değerli bulup okuyoruz,her söylediğine katılmak zorunda değiliz tabiiki. mesela ben işc nin özel bir hareket yapacağına inanmıyorum. işc 1 tavan yaparsa garan 3 tane yapar diyorum. konuşulan hisseleri araştıracaksın,bakacaksın, tartacaksın,kriterlerine uyuyorsa alırsın. kimse sana şunu al bunu sat demiyorki niye taktın bu kadar yazılanlara.

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Vurgun oldu sustular simdi yuvalar yikilmaz umarim...
    kısa yoldan zengin olmak isteyenlerin accık canı yanacak elbet. zamanında çıkanların bir kısmı bu hafta gedzada pozisyon aldılar.

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bak arkadaş, bende 12 yıl önce arsan almaya başladım 0,80 TL den. 1 oldu aldım, 1,20 de aldım, 1,50 aldım vsvsvsvsvs. tam 10 yıl 2 yi geçmedi. ama ben o kurbağa gibi vazgeçmedim hatta birkaç trade ile maliyetimi sıfırladım. son 1,5 yılda hisse 1,80 den 7,5 e geldi.bittimi?tabiiki hayır,bana göre daha sol şeride yeni çıkıyor. bu süreçde senin gübrede yaptığını birçok kişi yaptı,vazgeçti. sende hissenden eminsen vazgeçmeseydin. niçin başkalarını suçluyorsun. yada niçin başkalarının söyledikleri ile hareket ediyorsun. biz sn. kalavın söylediklerini değerli bulup okuyoruz,her söylediğine katılmak zorunda değiliz tabiiki. mesela ben işc nin özel bir hareket yapacağına inanmıyorum. işc 1 tavan yaparsa garan 3 tane yapar diyorum. konuşulan hisseleri araştıracaksın,bakacaksın, tartacaksın,kriterlerine uyuyorsa alırsın. kimse sana şunu al bunu sat demiyorki niye taktın bu kadar yazılanlara.
    +1
    Dön dolaş dedi sistem.

4. F/K Oranı70,96 Piyasa Değ. / Defter Değ.6,99 Dibe Uzaklık **240,98% *YıllıkPiyasa Değeri(USD)57.067.053 Piyasa Değeri(TL)425.880.000 Özsermaye(TL)*60.914.149 Sermaye(TL)22.750.000 Net Kar(TL)3.229.258

Bu firmaya kaç lira veripte tamamını alırsınız?
    unutmayın
    yünlü kumaşta avrupnın 1 numarası yünsa 100 milyon liraya el değiştirdi(salaklık yapıp ucuz verdiler ayrı şey)

5.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bunu hicbir teknik temele dayanmadan soyleyen kisi aslinda sunu demek istiyor hisse toplandi hareket icin yeterince bunu ogrendim bilginiz olsun diyor...sonucta hisse sig...baska izahi yok mantigi yok...burada temel ve teknik analizle ispatlamasi lazim cok emin konusuluyorsa....grafige bakan zaten gecen 12 yilin ky hakaret kufurleri ile gectigini anlar zaten
    ..birde onlarin vebali var...benin gubrf de yaptigim beddua gibi...10 yil beklediler satmam bikmam icin...aceleleri yok ...
    Gedza 4 sene önce aldığımda sığdi şuan o sığ mi?

Elimdeki lotla belki 3-4 taban yaptirirdim o zamanlar şimdi ise lokum gibi yutar vermek istesem bir daha da alalam aynı lotu

Kaldı ki bu itham ettiğin adam beni net 1.500.000 olasi kâr zararından kurtardı

Kusura bakma ama tarizini biraz degistirmelisiniz.

Herkese satasarak neyi amaçlıyorsunuz?

Biri grafik çiziyor 4 çizgi ile bitiyor mu diye eleştiriyorsunuz.

Diğeri beğendiği hisseyi söyleyince spekülatif diyorsunuz.

Kardeşim doğru soruyu sorarsanız Sayın thejacjkalav'a mutlaka cevabini veriyor

Neden gedzayi beğendiğini

Pkartin neden ilgisini çektiğini sorarsaniz tatmin olacağınız cevaplar veriyor

Kaldı ki bunların cevaplarını defaatle verdi geçmişte.

Daha bugün Sn kuluçka'ya yazdım " abi hatirlar misin? Sn thejacjkalav yeni oyuncular çekecektir tahta" demişti diye

Ve bu hafta benim gözlemlediğim birilerinin ise "ky doldu" dediği olayı aylar öncesinden öngördü

Tecrübeye biraz saygı lütfen.

Başlık sakinleri , başlığın ismini düzenleyip - borsa genel- ana başlığı altına taşıdım . Siyasete dalmadan borsa uzerinden güzel bir sohbet ortamıyla devam edelim . Bilginize .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Başlık sakinleri , başlığın ismini düzenleyip - borsa genel- ana başlığı altına taşıdım . Siyasete dalmadan borsa uzerinden güzel bir sohbet ortamıyla devam edelim . Bilginize .
    Kendi adıma, beğendim sayın yönetici bu değişikliği.
    500 e yakın hisseyi, kendi kritelerimize göre değerlendirmenin yanında, deneyimlilerin değerlendirmelerine de ulaşılabilen bir başlık.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    eyvallah sn.moderatörümüz. seans&geyik odası olmuşuz.

Sayfa 947/1004 İlkİlk ... 447847897937945946947948949957997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •