Sayfa 18/24 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon
Arama sonucu : 192 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Yeni yuvamız burası, hoşgeldiniz.

1. Hayırlısı olsun. Umarım bir 14 yıl da burada bilgimizi, dostlarımızı ve kazancımızı arttırmamıza vesile olur.

Son yılların bir bölümünde borsadan uzak kalsam, foruma kimi zamanlar hiç giremesem de gönlümde her zaman müstesna bir yeri olan hissenet'in, Sn. Haluk Yasar'ın ve foruma emek veren tüm arkadaşların eline, zihnine, emeğine sağlık.

Sağ olunuz, var olunuz.
    Son düzenleme : bgali; 19-02-2017 saat: 22:53.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    SİVAS
    Gönderi
    4,327
    Yeni sitemiz hayırlı olsun...

3. Eski forumdaki üyelerle buradakilerin hepsinin rumuzları bire bir aynı değil. Eskisinde X isimli kişinin buradaki aynı X ismini alıp almadığı da belli değil. Her iki foruma aynı e-posta adresiyle de üye olunması şart değil ki farklı e-posta kullananlar mutlaka var. Yani biz çok istesek bile bütün üyelerin itibarlarını burada bire bir hatasız bir şekilde yansıtamayız. Kaldı ki, böyle bir amacımız da yok. Bu yüzden teknik olarak şöyle olsa böyle olsa yapılır, diye öneriler de yapmayınız.

Şu anda herkes eşit şekilde sıfırdan başladı ve buradan devam edilecek. Yazarları okurken yazdığı 1-2 cümleden bile kimin ne derece katkı yaptığı rahatça anlaşılabiliyor. İtibara bu kadar bağımlı olmayınız. O sadece kendinize aldığınız bir geri besleme; başka insanlara bir şekilde katkı yaptığınızı görmek forumda daha iyi paylaşımlar yapmak için iyi bir motivasyon sağlar. Ancak tek amaç da itibar almak olmamalı.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

4. Sayın objektif acaba iOS mobil uygulamasında sorunum var sadece benim giremiyorum yoksa bu konuda bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkürler

5. Bana mı öyle geliyor, yoksa aşırı reklam mı oluyor sayfalarda?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    finike
    Gönderi
    1,376
     Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Eski forumdaki üyelerle buradakilerin hepsinin rumuzları bire bir aynı değil. Eskisinde X isimli kişinin buradaki aynı X ismini alıp almadığı da belli değil. Her iki foruma aynı e-posta adresiyle de üye olunması şart değil ki farklı e-posta kullananlar mutlaka var. Yani biz çok istesek bile bütün üyelerin itibarlarını burada bire bir hatasız bir şekilde yansıtamayız. Kaldı ki, böyle bir amacımız da yok. Bu yüzden teknik olarak şöyle olsa böyle olsa yapılır, diye öneriler de yapmayınız.

Şu anda herkes eşit şekilde sıfırdan başladı ve buradan devam edilecek. Yazarları okurken yazdığı -2 cümleden bile kimin ne derece katkı yaptığı rahatça anlaşılabiliyor. İtibara bu kadar bağımlı olmayınız. O sadece kendinize aldığınız bir geri besleme; başka insanlara bir şekilde katkı yaptığınızı görmek forumda daha iyi paylaşımlar yapmak için iyi bir motivasyon sağlar. Ancak tek amaç da itibar almak olmamalı.
    selamlar saygılar.25 yıl hizmet yaptım tskdan emekli oldum.takdir ve itibarlar mutlaka önemlidir.10 yılda öğrt krlnda görev yaptım.bazeb itibarlarda işin suyu çıkmakta olabilmektedir.bence gönüllerde yer almak daha önemli sevgi saygı daha önemli.elbetteki çok emek verenler vardır.rütbesi sökülmüş gibi hissedenler var.ne yapalım sıfırdan başlarız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,686
     Alıntı Originally Posted by yıkıkkentli54 Yazıyı Oku
    Sayın objektif acaba iOS mobil uygulamasında sorunum var sadece benim giremiyorum yoksa bu konuda bilgi verirmisiniz şimdiden teşekkürler
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=507
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,686
     Alıntı Originally Posted by uğuraltun Yazıyı Oku
    selamlar saygılar.25 yıl hizmet yaptım tskdan emekli oldum.takdir ve itibarlar mutlaka önemlidir.10 yılda öğrt krlnda görev yaptım.bazeb itibarlarda işin suyu çıkmakta olabilmektedir.bence gönüllerde yer almak daha önemli sevgi saygı daha önemli.elbetteki çok emek verenler vardır.rütbesi sökülmüş gibi hissedenler var.ne yapalım sıfırdan başlarız.
    ilk forum 4 yıl gitmişti
    ikinci forum 14 yıl
    bu forum da 24 yıl gitse,

yeter bana,

Arkamızdan, iyi adamdı derler inşallah
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 18/24 İlkİlk ... 81617181920 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •