Sayfa 24/111 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 881 madde; 185 - 192 arası.

Konu: FADE - Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş

1. Şu konuya açıklık getirelim arkadaşlar...

Kendi adınıza ait farklı banka ve aracı kurumlardan ayrı ayrı emir verip kaç kimler fade gıda alabildi?

Herkes farklı birşey söylüyor?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by huzeyfe Yazıyı Oku
    10'da iş bankasına gidip 1 saat sıra bekleyip 11:00-11:30 arasında arz talebimi yapmıştım. Şuan talep sayısının fazla olması ve halka arzın erken sona ermesi nedenlerinden ötürü talebiniz Borsa İstanbul'a iletilememiştir şeklinde bir mesaj geldi. Talep sayısının fazla olması ya da halka arzın sona ermesi beni ilgilendirmiyor maalesef, ben iş yerinden izin almışım, virüslü ortamda o sıraya girmişim, ilk gün dolmadan belirtilen saatlerde talep formumu doldurup teslim etmişim ama hisse alamıyorum öyle mi? Şikayet kaydını oluşturuyorum bu şekilde problem yaşayan herkeste kayıt oluştursun, şu saatten sonra da kimseye tavsiye etmiyorum. Gidin YKB, Garanti açın kardeşim 1 gün önceden alışı gönderin mis gibi arkanıza yaslanın.
    Başka banka aracı kurumları internetten işlem yaptırıyorsa İş bankası niye yaptıramasın?! Hadi diyelim olmuyor yedi yirmidört çalışan müşteri temsilcisi aracılığı ile niye yapmıyorlar?! İllaki şubeye gidip iş yerinden izin alıp sıra bekleyip birde sistem kitlendimi tam kaymaklı kadayıf oluyorişbansı sayfasından bize ulaşın kısmından sitemimi yazdım verdim veriştirdim, bakalım ne cevap gelecek, daha fazla şikayet olursa belki düzeltirler

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu konuda İş Bankası hakikaten çok kotu. Saat 10.40 da emir giren arkadaşıma hisse gelmedi. Çok komik bir SMS atmışlar. İnsan utanır. Garantiden saat 12.00 de emir girdim mesela bana geldi.

İşin komiği hisseler bugun saat 12 de hesaba geçti. Onu bile beceremediler yani. Yok halk arza çok talep gelmiş halka arz erken bitmiş talep iletilememis.

Hadi oradan beceriksizler. Yapamadık yetistiremedik de bari...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Anladığım kadarıyla kaç kurumda hesabınız varsa işlemler tc değil hesap bazlı yapılıyor.her hesaba eşit veriyorlar.

5.  Alıntı Originally Posted by hselcuk Yazıyı Oku
    Anladığım kadarıyla kaç kurumda hesabınız varsa işlemler tc değil hesap bazlı yapılıyor.her hesaba eşit veriyorlar.
    3 hesaptan aynı isimden girip tel hesaptan alan da var o yüzden sordum

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Twitter de Is Bankasi Destek hesaplarina mesaj attim.
    Bana gelen cevap: Merhaba konuyla ilgili size yardimci olabilmek için bankamizdaki müşteri bilgilerinizi tespit etmeye ihtiyac duyuyoruz.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar özel aracı kurumlar yazılım ve broker desteği ile açık ara önde

Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Ben kamu personeliyim maaş akbanktan alıyorum adam bana diyor ki binde 2 100000 alışta 200 TL ben ne ödüyorum 30 TL arkadaki fark dağlar kadar zaten ky kazanamıyor bir de komisyondan darbe yiyor
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar özel aracı kurumlar yazılım ve broker desteği ile açık ara önde

Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 24/111 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •