Sayfa 99/1002 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 785 - 792 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    https://m.bloomberght.com/faiz-bono

Cumaya gore yakin vadelerde düşüş var.
    Teşekkür ederim üstat

2.  Alıntı Originally Posted by Zweig Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim üstat
    https://www.bourse.lu/issuer-securities/Turkey/26760
    Buradan bakabilirsiniz üstad

3. Herkese iyi haftalar, ppfler yerine defansif değişken tutmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum (hissesiz mümkünse) . Tcd çok farklı bir değişken fon o belki ayrı tutulabilir. Nerdeyse hisse yoğunlardan bile volatil bir fon .
    Altını malesef gözardı edemeyiz. Ülkemizde hem altın hem döviz yatırımı oluyor. Ama gram mi, fon mu bilemedim. Sanırım en iyisi gram.
    Gümüş e bu saatten sonra girmicem (önceden girmediğim icin)
    Hisse yoğun fonlarda dyaptığım hatanın bist ağırlıklı olması olduğunu düşünüyorum. Hisse fonlar artı yazarsa gene fonlar aracılığıyla avrupa amerika çeşitlendirmek istiyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Kemtuz Yazıyı Oku
    Herkese iyi haftalar, ppfler yerine defansif değişken tutmanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum (hissesiz mümkünse) . Tcd çok farklı bir değişken fon o belki ayrı tutulabilir. Nerdeyse hisse yoğunlardan bile volatil bir fon .
    Altını malesef gözardı edemeyiz. Ülkemizde hem altın hem döviz yatırımı oluyor. Ama gram mi, fon mu bilemedim. Sanırım en iyisi gram.
    Gümüş e bu saatten sonra girmicem (önceden girmediğim icin)
    Hisse yoğun fonlarda dyaptığım hatanın bist ağırlıklı olması olduğunu düşünüyorum. Hisse fonlar artı yazarsa gene fonlar aracılığıyla avrupa amerika çeşitlendirmek istiyorum
    Hisse yoğunlarda ben de aynı şekilde düşünüyorum bist hiç güven vermiyor, elimdekiler zararda olmasa satardım, gerçi eylülden sonra 2. dalga başlarsa yurt dışı borsalarda etkilenir ama risk alacaksak orayı tercih ederim, tabi bir de yabancı hisseler için hangi fonlar tercih edilmeli onları bulmak gerekiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    AES limitleri ne durumda ..alım icin pay varmi fonda
    bilen yazabilir mi?
    üstadım AES ten beklentiniz var mı? ben daha pek gitmez gibi düşünüyordum petrol buralardan yatay seyre başladı gibi. ayrıca akbank taki sayfasında da yeni giriş için satış gerekmektedir yazıyordu.

6. AES nasıl bir fon anlamadım, toplamda zararım hala çıkmadı, geçen hafta bir kısmına satış verdim zararda olduğum halde satıştan %10 stopaj kesmişler, son alınanlar ilk önce satılıyorsa doğru ama ilk alınanın satılması gerekiyor diye biliyordum.

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    AES nasıl bir fon anlamadım, toplamda zararım hala çıkmadı, geçen hafta bir kısmına satış verdim zararda olduğum halde satıştan %10 stopaj kesmişler, son alınanlar ilk önce satılıyorsa doğru ama ilk alınanın satılması gerekiyor diye biliyordum.
    Sonradan sattihindan kesilmeyecek
    Toplamda kesinti tutar

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    Hisse yoğunlarda ben de aynı şekilde düşünüyorum bist hiç güven vermiyor, elimdekiler zararda olmasa satardım, gerçi eylülden sonra 2. dalga başlarsa yurt dışı borsalarda etkilenir ama risk alacaksak orayı tercih ederim, tabi bir de yabancı hisseler için hangi fonlar tercih edilmeli onları bulmak gerekiyor.
    Degkenlerin aylikta bir noya.bak
    YTD.

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 99/1002 İlkİlk ... 4989979899100101109149199599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •