Sayfa 578/1002 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. İyi akşamlar arkadaşlar, NNF artı mı eksi mi getirmiştir acaba ne zaman belli olur? Teşekkürler

2. Arkdaşlar ,

Eurobond hangi kurum üzerinden almak gerekiyor ? Alırken dikkat edilecek hususlar nelerdir ? Özellikle getiri hesaplama konusunda kafam karıştı

Saygılarımı sunarım.

3. Yapıkrefide karınızı yüzde olarak gösteriyor, fon fon, aynı Fon farklı alımlarıda getiriyi yüzde olarak göstetiyor
     Alıntı Originally Posted by kaya99 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba
    Fon için hangi bankayı tavsiye edersiniz . Örneğin İş Bankası 'nda yüzde olarak göremiyordum , Ziraat'te ise yüzde dağılımı görüyorum ama değer kazancını göremiyorum . BU konuda görüş ve önerilerinizi almak isterim
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ayberk_08 Yazıyı Oku
    Arkdaşlar ,

Eurobond hangi kurum üzerinden almak gerekiyor ? Alırken dikkat edilecek hususlar nelerdir ? Özellikle getiri hesaplama konusunda kafam karıştı

Saygılarımı sunarım.
    Şu başlığı inceleyin detaylar orada.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...37#post4809937

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şu başlığı inceleyin detaylar orada.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...37#post4809937
    Çok teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yatırım fonları portföy değerini, yine banka verilerine göre adet, fiyat v.s hesapladığımda; bankanın toplam portföyünüz şu kadardır dediği miktardan farklı bir miktar buluyorum. Örneğin 50 - 60 lira gibi. Böyle durumla karşılaşan var mıdır? Çünkü banka ile konuşmaya gideceğim. Aslında bendeki fon değerleri ile bankanın fon değerleri aynı ama toplam portföy değerinde farklılık gösteriyor.
    Hocam merhaba , portföyünüzde toplam değeri yani hepsi 50-60 lira civarı olan bir fon var mı ? Zaman zaman benim internet şubede gece baktığımda bazen fonlardan birinin toplam değeri sıfır olarak hiç yokmuş hükmünde çıkabiliyor. Bu da toplam portföy değerini değiştirebiliyor. O tür bir şey olmuş olabilir mi acaba ?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Pluie Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar, NNF artı mı eksi mi getirmiştir acaba ne zaman belli olur? Teşekkürler
    Twitter gruplarında yoksa gece saat 12'den sonra e-yatırımcıda

8. Teşekkürler e-yatırımcıyı bilmiyordum araştırıcam

Sayfa 578/1002 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •