Sayfa 10/1002 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

Dolar/TL 7.1016

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Borsa istanbul vadeli işlem ve opsiyon piyasası’nda yarından itibaren usd/tl vadeli işlem sözleşmelerinde aynı anda içinde bulunulan ay ve takip eden 15 ay olmak üzere toplam 16 ayın işleme açılmasına karar verildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı: Temmuz ayında kredili konut satışı, 141 bin 434 işlemle geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 1000 arttı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,801
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulunun 23/07/2020 tarihinde onayladığı izahname çerçevesinde Borsa Birincil Piyasa'da halka arzı gerçekleştirilen Fade Gıda Yatırım Sanayi Ticaret A.Ş.'nin, 66.000.000 TL nominal değerli sermayesini temsil eden payları Kotasyon Yönergesinin 8'inci maddesi uyarınca kota alınmış olup, halka arz edilen 18.000.000 TL nominal değerli payları 06/08/2020 tarihinden itibaren 2,40 TL/pay baz fiyat ve "FADE.E" kodu ile Borsamız Ana Pazar'da (Grup 1) sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 500.000 TL olarak belirlenmiştir.
    Menemenin helal gıdası ilk günde tavan.

6. Bloomberg hala normalleşme diyor. Ulen yıllardır normalleşemedik mi? Hep anormalmiyiz ?

Adam gibi konuşamıyorlar döt korkusundan, yüce hakan kızacak diye salak salak kelimelerle yumuşak yumuşak konuşuyorlar.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Menemenin helal gıdası ilk günde tavan.
    166 lot geldi herkese .. Bu yüzden bir süre daha böyle gider gibi

Dolar/TL 7.1554

Sayfa 10/1002 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •