Sayfa 22/189 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

Alıntı Originally Posted by Göktürk Yazıyı Oku
    Asiri derecede zarar yazdik ben nerdeyse parayi sifirladim ondan dolayi bende riske girmek istemiyorum.
    Olurda terse dusersek kendi adima margincall yiycegim kesin.
    O yuzden aksama dogru sistemi kapama gibi dusuncem var ama bi yandanda ya acaba diyorum.
    Bakalim kapanisa yakin piskolojim nasil olcak.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üstad bence sn Uufuk üstadın topicini takip edin. Çok değerli paylaşımlar var. Tabiri caiz ise en kötüsü bile mükkemmel kar bırakıyor. bu vesile ile kendilerine burdan emekleri için ve sabrı için teşekkürler.

MTF ile güzel kazançlar mümkün.

http://www.hisse.net/topluluk/forumdisplay.php?f=6

2.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Üstad bence sn Uufuk üstadın topicini takip edin. Çok değerli paylaşımlar var. Tabiri caiz ise en kötüsü bile mükkemmel kar bırakıyor. bu vesile ile kendilerine burdan emekleri için ve sabrı için teşekkürler.

MTF ile güzel kazançlar mümkün.

http://www.hisse.net/topluluk/forumdisplay.php?f=6
    güzel paylaşımlarda bulunmuş yalnız matrixe göre, bizse ideal kullanıyoruz, tekrardan ona geçip ayak uydurmak lazım yada ideale göre uyarlamak gerekiyor.

Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    %100 kısa dedi benim tekli sistem.
    Benim sistemde longda kaldı ama ben flat oldum, başka şans bırakmadı piyasa bize, eger seçimden önce uzun bir süre flat kalmış olsaydım, kumarımı oynardım

3.  Alıntı Originally Posted by eloy Yazıyı Oku
    trendli piyasanın ne zaman başlayıp ne zaman biteceğini bilsek ya da bir başka deyişle sistemlerin hangi dönem para kaybettirip kazandıracağını bilsek zaten sisteme gerek kalmaz. bence yol yakınken geri dönün
    Sn eloy viop sermayeyi cok düşürdüm son kazanci tek bir günde kaybetme ihtimaline oynuyamam , ve sisteme dahil olsamda sistemin 1 tanesi short 1 tanesi long giriyordu yani yine gun sonu flat olacaktim degisen bir sey yok

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. benim sistem ogleden sonra long verdi, ancak gun sonu yari short actim.
    bu kararimin gerekceleri, son 8 aydir sistemin gaplarda terste kalmasi, sistemin shortta uzun sure kalip direnmesi, asagidan buyuk tepince longa gecmesi, en cok da shortun kendimce daha fazla marj birakma ihtimali oldu. sistemlerin bu tur buyuk olaylarda basarili olma ya da olmamasi tamamen sansa bagli diye dusunuyorum.
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    benim sistem ogleden sonra long verdi, ancak gun sonu yari short actim.
    bu kararimin gerekceleri, son 8 aydir sistemin gaplarda terste kalmasi, sistemin shortta uzun sure kalip direnmesi, asagidan buyuk tepince longa gecmesi, en cok da shortun kendimce daha fazla marj birakma ihtimali oldu. sistemlerin bu tur buyuk olaylarda basarili olma ya da olmamasi tamamen sansa bagli diye dusunuyorum.
    bana göre doğru hamle yapmışsın. bugün ne yapmış diye baktığımızda pek birşey olmamış, yukarıya doğru sahte bir feyk atılmış, nerede ise dünkü kapanışın az yukarısında kapamış. dolar cinsinden baktığımızda dününde altında kapamış. yabancılar bugün tatildeydi. yani dün dükkanı kapadılar. onlar kapadığında sistemlerim short idi, bugün kapanışta long. benim sistemler terste kalacak diye düşünüyorum.

6. Benim sistemde short a cok yaklasti belki 100-200 puan daha inseydi short accakti, son dakkalar ciddi bi yukselis yada dusus olsaydi ozaman akilli para isini bilir der birakirdim
    Sayin yusuf06_tr gibi dusundun bende son zamanlarda cok canimiz yandi sermayeyi bayaa bi dusurduk eger terse kalirsak birdaha hic sansimiz olmayabilir.
    Ayni olayi amerika secimlerindede yasadik ama ozaman sermayemiz vardi giden gider diyebiliyorsun
    Parayi eritmemiz birde sistemlerin long-short arasinda muallak kalmasi isi bozdu.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
    Bende gün içi Long ilken akaşama doğru short a döndü fakat ben risk almak istemedim Flat girdim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Benim sistemlerde long devam ederken son dususte flat oldular iyi de oldu.

Sayfa 22/189 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •