Sayfa 21/189 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1510 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma

1.  Alıntı Originally Posted by yusuf06_tr Yazıyı Oku
    Sistemler için güzel bir hafta oldu , 4 günde 4500 puan verdiler özledik böyle hareketleri , bu sefer aç gözlü olmayacam kapanişta flatladim , haftanin son günune referanduma flat girecem , bu hafta referandum pirimimi aldim , büyük kurumlar düşünsün

HUAWEI Y320-U10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    trendli piyasanın ne zaman başlayıp ne zaman biteceğini bilsek ya da bir başka deyişle sistemlerin hangi dönem para kaybettirip kazandıracağını bilsek zaten sisteme gerek kalmaz. bence yol yakınken geri dönün

2. Asiri derecede zarar yazdik ben nerdeyse parayi sifirladim ondan dolayi bende riske girmek istemiyorum.
    Olurda terse dusersek kendi adima margincall yiycegim kesin.
    O yuzden aksama dogru sistemi kapama gibi dusuncem var ama bi yandanda ya acaba diyorum.
    Bakalim kapanisa yakin piskolojim nasil olcak.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

3. bizde kural değişmedi referanduma SİSTEM ONLİNE SEKILDE DEVAM

BATTI BALIK YAN GIDER
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

4.  Alıntı Originally Posted by erhanacikgoz1 Yazıyı Oku
    bizde kural değişmedi referanduma SİSTEM ONLİNE SEKILDE DEVAM

BATTI BALIK YAN GIDER
    uzun mu kısa mı Erhan? benım gun sonuna pozisyon bırakan sistemlerin toplamı 1/3 kısa dedi. yani yuzde 33 kısa pozda kaldım.

SON 2.5 Ayda sadece longlardan 16 bin puan aldı . shortları hesap etmeyim nazar değmesin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,655
    nazar değmesin.

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    SON 2.5 Ayda sadece longlardan 16 bin puan aldı . shortları hesap etmeyim nazar değmesin
    yılbaşından bu yana net performans nasıl?

7.  Alıntı Originally Posted by eloy Yazıyı Oku
    uzun mu kısa mı Erhan? benım gun sonuna pozisyon bırakan sistemlerin toplamı 1/3 kısa dedi. yani yuzde 33 kısa pozda kaldım.
    %100 kısa dedi benim tekli sistem.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    nazar değmesin.

yılbaşından bu yana net performans nasıl?
    5 aydır takip ediyorum Üstat matriks malum yıl başını göstermiyor veriler silindi. ancak rallide çok daha iyiydi performansı,son iki ay malum yatay geçti.

Sistem long girdi seçime. ben ise Flat.

Sayfa 21/189 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •