Sayfa 872/1002 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

1. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bu Ruslarda hiç akıl yok . Ne uğraşıyorsun hackle, aşı bulmakla falan . Otur ejder meyveli votkanı iç.
    El alem aşıyı bulunca ithal eder biz bulduk diye satarsın millete . Koca Çarlık 'ı yediler daha akıllanmadılar.
    Ejder meyvesi dediniz de;

Bugün Urla pazarında hayatımda ilk kez Ejder meyvesi gördüm.
    Bir tezgaha 10 tane falan koymuş satıyorlardı.
    Fiyat falan da yazmamışlardı. Biraz uzaktan şekline falan büyülenmiş şekilde baktım.
    Bizim hanımın , yürü neye bakıyorsun demesiyle kendime geldim.
    Baksana Ejder meyvesi dedim. Ejder meyveli smoothie bundan yapılıyor herhalde dedim.
    O ne dedi.
    Duymamış meğerse.
    Güldüm sonra anlatırım dedim ve pazar alışverişinden dönerken ne olduğunu anlattım . (Sanki ne olduğunu biliyorum da)

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

Günlük durum ..

İlk kez 6000 hasta sayısına ulaştık ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Günlük durum ..

İlk kez 6000 hasta sayısına ulaştık ..

Hasta sayısını saydığımıza göre aktif hasta sayısı önem kazanıyor.
    Sonuçta aktif yatak kullanılan hastalar yoğunluğu oluşturuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    Biraz önce Halk Tv'de saglik bakanının da hocalığını yapmış Prof. Dr. Rukiye Ömeroğlu'na bağlandılar ve bakanı yerden yere vurdu. Özellikle hasta-vaka sayılarıyla ilgili yalanlardan ötürü...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aşı gelir,değerli vatandaşlar 2021 ilk 6 ayında olur,biz marabalar 2.altı ayda asıl çoğunluk gelecek yıl sonunda olur.
    sn hkm 2021 ilk 6 ayında 4 milyon değerli insanı aşılasınlar bütün sünnetlik altınlarımı size gönderirim
    2022 de ise kalan çoğunluk dediğiniz insanların % 25'ni aşılasınlar bir daha yazmam o kadar da iddialıyım

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    sn hkm 2021 ilk 6 ayında 4 milyon değerli insanı aşılasınlar bütün sünnetlik altınlarımı size gönderirim
    2022 de ise kalan çoğunluk dediğiniz insanların % 25'ni aşılasınlar bir daha yazmam o kadar da iddialıyım
    Valla aslında bu konuda bilgi eksikliğim var.Bu çin aşısının başarısı nedir,çinin üretim kapasitesi nedir tahmin edemiyorum ki.Neticede bu aşı da ticaret olayı.Çin malum halen ayakta kalan üretim kapasitesi güçlü tek ülke.Belki de üretim kapasiteleri çoktur,o konuda en ufak bir bilgim yok,bizimkilerin o aşıyı almaları ,dağıtmaları falan o konular eski saçmalıkları düşünülürse elbet insan karamsarlığa kapılıyor.Ne diyelim bu ara iyimser olmaktan başka çare yok.

Sayfa 872/1002 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •