Sayfa 677/1002 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IX

CHP 26. Dönem milletvekili Doc Dr Gülay Yedekci : Türkiye Cumhuriyeti devletinde ekonominin başındaki bakanın istifasının bile böyle net olmaması Türkiye’nin yönetilemediğini gösteriyor . Kaç saat geçti lakin bakan istifa etti mi görevde mi bilmiyor . Türkiye’de ana akım medyadan bu konuda hiç haber yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Görevi dün Uysal'dan devralan Ağbal, bugün (8 Kasım Pazar) banka genel müdürleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Pazar günü yapılan toplantıya Türkiye Bankalar Birliği yönetiminde bulunan bankaların genel müdürlerinin katıldığı öğrenildi. / Bloomberg hat

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Faizi arttıracaklar. Haberi erkenden kendi kankalarına saldılar.

şeklen bir tiyatro ile TCMB başkanını değiştir, tuhaf bir şekilde eskiyi gönder yeni ekonomi bakanı ata, sonra TL faizi iyice yükselt.

şimdi önemli olan soru şu; ağababalardan en çok kim dolar aldı? ve kim doları tepeden bozdurup TL faizini en iyi orandan almış olacak?

sürekli aynı oyun oynanıyor ve büyük paralar kamudan bazı kankalara transfer ediliyor.

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Iyıde dolar nıye dusuyor.

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Iyıde dolar nıye dusuyor.
    Çıksa bi dert, düşse bi dert

Yaranılmıyor

5.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Faizi arttıracaklar. Haberi erkenden kendi kankalarına saldılar.

şeklen bir tiyatro ile TCMB başkanını değiştir, yeni ekonomi bakanı ata, sonra faizi yükselt.

şimdi önemli olan soru şu; ağababalardan en çok kim dolar aldı? ve kim doları tepeden bozdurup TL faizini en iyi orandan almış olacak?

sürekli aynı oyun oynanıyor ve büyük paralar kamudan bazı kankalara transfer ediliyor.
    20 yıllık grafiğe bak, nereye göre tepe,

Tepenin tepesi olur Türkiyede, tepeler bitmez

6. Dolardan voliyi vur, banka kağıdı al sonra bankayı çak, yüksek mevduat faizine gir tabi o arada 6 aylık dolar/tl forward yap sonra faiz düşüşünde dolara geç koy parayı cebine ne güzel iş be

İkiz tepeler sezon 99

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    20 yıllık grafiğe bak, nereye göre tepe,

Tepenin tepesi olur Türkiyede, tepeler bitmez

Avrupa açılış Euro/TL 9.9674 -1.57%

Sayfa 677/1002 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •