Sayfa 243/653 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 5224 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Borcu yok
    Kar var
    Döviz var
    Sabır
    Ytd

2. Alım için bugün fırsat olabilir,asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    zaman kaybından başka bir şey yapmadı biz yandık eller yanmasın dediğimizde de hep suçlandık algyo bölünmeden 100 iken algyo satıp alcara geçmeyip hala bunda olsa idim duman olmuştuk kişisellikten çıkıp bugüne geldiğimizde grubun 3 şirketi var bunda beklenen süre alark veya alcarda beklense paran başka boyutta oluyor gerçekleri yaşanmışlıkları objektif anlatıyoruz suçlanıyoruz ve sonuç ortada demek istediğim şu ki bu hissede insanlar bir araya gelip hak aradıkları için cezalandırılıyor alark ve alcarın gerçek ederini bulup bunun bulmayışının başka izahı olabilr mi.Patron kızgın benim görüşüme göre ayhan yavrucu bu guruptan gitmeden ve maslaktaki arsanın imar sorunu çözülmeden bu hareketlerin dışında bir hareket beklemem.6 yıldır gözlemlediğim içinde bulunduğum ara ara satıp döndüğüm hissenin klasik hareketi yılda 2 kez hareket eder ekim-kasım, nisan-mayıs bu dönemdeki hareketlerinde satmayanıda pişman eden bir hisse olayın özeti benim penceremden böyle.
    bir kez de objektif olup saldırmasaydınız bu düşüşe yakalanmayacaktınız belki bunu yazdığımda fiyat 27 idi her daim olduğu gibi doğru söyleyeni kovuyorlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,279
     Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    bir kez de objektif olup saldırmasaydınız bu düşüşe yakalanmayacaktınız belki bunu yazdığımda fiyat 27 idi her daim olduğu gibi doğru söyleyeni kovuyorlar.
    sn armada DUYDUK DUYDUUUUUUKKKKKKK yeter ya

5. Ucuzun da ucuzu varmış. Neyse sağlık olsun. Sn armada da gelip birşeyler ciziktiriyorsa burada sağlam bir çıkış geliyor demektir 😂

6.  Alıntı Originally Posted by devletmemuru Yazıyı Oku
    Ucuzun da ucuzu varmış. Neyse sağlık olsun. Sn armada da gelip birşeyler ciziktiriyorsa burada sağlam bir çıkış geliyor demektir ��
    kötü birşey demiyorum dediklerimde oluyorsa hala patronun adamı yakıştırmaları hoş değil benimde kızgınlığım buna çıkış yolunuda söylüyorum şirketi arayıp hakkınızı aramadığınız sürece sonuç böyle ensağlam dediğiniz kağıtta bile bu duyguyu yaşatırlar robotların acıması yoktur duyguları yoktur hele ayhan yavrucu bu grupta olduğu sürece sınırlı yükselişler ekim kasım nisan mayıs döngü bu 6 yıldır bu böyle oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    kötü birşey demiyorum dediklerimde oluyorsa hala patronun adamı yakıştırmaları hoş değil benimde kızgınlığım buna çıkış yolunuda söylüyorum şirketi arayıp hakkınızı aramadığınız sürece sonuç böyle ensağlam dediğiniz kağıtta bile bu duyguyu yaşatırlar robotların acıması yoktur duyguları yoktur hele ayhan yavrucu bu grupta olduğu sürece sınırlı yükselişler ekim kasım nisan mayıs döngü bu 6 yıldır bu böyle oldu.
    o zaman ne kaldı nisan mayısa bekleyelim nasıl olsa rutine binmiş şu anki hissenin durumu eskilerden farklı bilanço önemli değil yakın zamanda bir yatırım satın alma veya arsa değerlendirme haberi gelecek gibi duruyor nerden biliyorsun dersen bir zamanlarki bakan bigi hissediyorum

8. 23.14 ile 22.60 arasında boşluk vardı, UTANMA burayı da doldur, buralara gelmişken...

Sayfa 243/653 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •