Sayfa 432/655 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon
Arama sonucu : 5237 madde; 3,449 - 3,456 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by fortune Yazıyı Oku
    koca bist'te şu bizim sahipin elindeki malları alacak bir babayiğit yokmu? alın şunun elindekileri de yatırımcı bir nefes alsın be...
    İtina ile Robot bozulur ��

Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    Siz dalga geçmeye devam edin ben susuyorum keza sizinle dalga 🌊 geçen geçiyor zaten geçmişte bir arkadaş cenaze evinde gulunmez demişti aklıma birden o geldi SUSUYORUM şimdilik
    E hani susacaktın ? Hala yazıyorsun hisse %5 + yapmışken bile

3.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    E hani susacaktın ? Hala yazıyorsun hisse %5 + yapmışken bile
    Arkadaş ile özelden mesajlastik ona itafen yazdım

4. +4.78 bugünlük iyi gibi. Ama galiba bunu alark holding'in tavan yapmasına borçlu gibiyiz. Holding sitesinde holdinge ait bir rapor yayınlanmış, 2022 beklentileri çok iyi gibi. algyo da benzer bir rapor yayınlasa da biz de görsek... Bugünkü yükselişin, olması gereken kendi hareketi olduğunu sanmıyorum. İnşallah yanılırım...

5. Kap bildirimi var, mosalarko'nun satın alma işlemi tamamlanmış, bugün tescil edilmiş. Hayırlı olsun...

6. Haftada bir veya iki haftada bir yaptığı bir günlük %3-4 yukarı hareketini dün yapmış gibi görünüyor. Bakalım bundan sonraki hareketi bunu sindirme hareketi mi olacak yoksa tutunup yoluna devam mı edecek.

Bir ara herkesin kuşlu sitede paylaştığı bayraktır, direktir, flamadır grafikleri hissenin düşüş göstermesi veya yataya sarmasıyla bir anda kesildi.Bu bayrak flama, üçgen işleri gerçekten değişik bir şey. tcell de insanları yıllardır bu aynı grafik ve terimleri söylediler. Hissenin 3 yılda nerden nereye geldiği belli.

Yıllık kar olarak hissede konuşulan 1-1.3 milyar kar. Daha muhafazakar konuşulan rakamlar ise 700milyon-1milyar arası kar.
    Bu rakama bakıyorsunuz bir de şirketin sermayesine; kedi burdaysa ciğer nerde, ciğer burdaysa kedi nerde formasyonu karşımıza çıkıyor.

Geçmişteki hissede olan sermaye artışını gören arkadaşlar, hala daha buralardalarsa fikirlerini ve geçmişte aynı dönemki yaşananları anlatırsa yerinde olur.Yıl sonu bilanço rakamının gelmesiyle beraberde hissenin yine böyle dönemlerdeki hareket ruhunu bilen arkadaşlar da yorum yaparsa bir perspektif oluşturulabilir.

7. Bu hisse bi acayip hisse... ne sermaye artışı, ne kar, ne temel, ne teknik, grafiklerden ne fincan-kulp, ne bayrak flama.... hiç birşeyi takmaz. kafasına göre takılır. bizim gibilerin sabrını test eder durur. bir maslak hikayesi var, bekleyebilirsem onu bekliyorum. yıl sonu blançoda milyar üstü kardan bahsediliyor, onu bile takmıyor. yoksa mevcut verilerle üç haneli rakamlarda olması lazım diye düşünüyorum. sabır küpü olduk...

8. tam 5 sene oldu..O olaylı genel kurul,dan çok ümıtsiz çıkmıştık..acaba,sorun maslak mı,ayhan yavrucu mu diye çok düşündüm..birşey ögrendim,ne olursa olsun..ıyı yönetilen bir şirket,sürekli büyüyor..rahat uyuyorsun..belki çok ,uçtu,kaçtılar yok ,belki diger hisselerden daha çok kazanabilirsin..ama al sat fırsatı veriyor..ederi bu mu degil..başka kazanacagın bir kagıda geçtiginde,burayı banka gibi kullanıyorsun,döndüğünde bıraktıgın yerden tekrar alabiliyorsun..bunlar benim tecrübelerim..bi beş sene daha beklerim..yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 432/655 İlkİlk ... 332382422430431432433434442482532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •