Sayfa 244/654 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 5231 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    23.14 ile 22.60 arasında boşluk vardı, UTANMA burayı da doldur, buralara gelmişken...
    Bahsettiğiniz 23,14 bugün 23,10 oldu...

2.  Alıntı Originally Posted by armada467 Yazıyı Oku
    kötü birşey demiyorum dediklerimde oluyorsa hala patronun adamı yakıştırmaları hoş değil benimde kızgınlığım buna çıkış yolunuda söylüyorum şirketi arayıp hakkınızı aramadığınız sürece sonuç böyle ensağlam dediğiniz kağıtta bile bu duyguyu yaşatırlar robotların acıması yoktur duyguları yoktur hele ayhan yavrucu bu grupta olduğu sürece sınırlı yükselişler ekim kasım nisan mayıs döngü bu 6 yıldır bu böyle oldu.
    Sn. armada, tavsiyem arada dönüp yazdıklarınızı okuyun ki kendinizle çelişmeyin. Siz değilmiydiniz GK la gidip hakkınızı aradınız, patronu kızdırdınız o da kesti cezanızı diye 2019 GK sonrası olan sert düşüşe? Şimdi kalkmış hakkınızı arayın, birleşin diyorsun. ( Bu arada bunu zaten yapıyoruz, bilgin olsun ). Bunun yanında bırak algyo'yo globalde böylesine bir düşüş yaşanırken gelip burada ben demiştimler ile sadece antipatinizi arttırıyorsunuz ( en azından benim nezdimde ), gözünüz kapalı parmağınızı BİST herhangi bir kağıdına koysanız zaten düştüğünü görürsünüz. TESLA nın yüzde 10 a yakın APLE nin yüzde 5 e yakın düştüğü günden bahsediyoruz. Sen düşecek demeye başladığında hiss 14 lü rakamlarda idi. Her düşüşünde aynı cümleleri kopyala yapıştır ile geliyorsun. Yükselirken neredesin? Yapma güzel kardeşim, kendini komik durumlara düşürme.

3.  Alıntı Originally Posted by seneka Yazıyı Oku
    23.14 ile 22.60 arasında boşluk vardı, UTANMA burayı da doldur, buralara gelmişken...
    Orayı da Pazartesine bırakmış olabilir sn.seneka.
    Bilanço sonrası (iyi kötü farketmeksizin ) bir kla****** algyo düşüşleri, ki piyasanın da bu günlerde destek olduğu ortada

4.  Alıntı Originally Posted by selcukylm Yazıyı Oku
    Sn. armada, tavsiyem arada dönüp yazdıklarınızı okuyun ki kendinizle çelişmeyin. Siz değilmiydiniz GK la gidip hakkınızı aradınız, patronu kızdırdınız o da kesti cezanızı diye 2019 GK sonrası olan sert düşüşe? Şimdi kalkmış hakkınızı arayın, birleşin diyorsun. ( Bu arada bunu zaten yapıyoruz, bilgin olsun ). Bunun yanında bırak algyo'yo globalde böylesine bir düşüş yaşanırken gelip burada ben demiştimler ile sadece antipatinizi arttırıyorsunuz ( en azından benim nezdimde ), gözünüz kapalı parmağınızı BİST herhangi bir kağıdına koysanız zaten düştüğünü görürsünüz. TESLA nın yüzde 10 a yakın APLE nin yüzde 5 e yakın düştüğü günden bahsediyoruz. Sen düşecek demeye başladığında hiss 14 lü rakamlarda idi. Her düşüşünde aynı cümleleri kopyala yapıştır ile geliyorsun. Yükselirken neredesin? Yapma güzel kardeşim, kendini komik durumlara düşürme.
    ben genel kurula gidip hesap sorulsun demedim 14 de de düşecek demedim aksine 16 17 arası giriş yaptım telefon ile tepkinizi koyun dedim

5. ALARKO HOLDİNG VE ALORKA CARRİERe göre cok düşük kaldı bu konuda mail atalımşirkete bizde..

bank of 142 000 lotla 1.alici bu kadar alina genelde +3+5 yapiyor girdiği kagltlar bakalım ne olacak

6. Yine bant içine attı. 24.04 kapanış. Ikili dip görünümü var. Hedefi minimum 33 'lü seviyeler.

7. %78 kar payı teklif edilecekmiş
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 244/654 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •