Sayfa 78/1002 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 617 - 624 arası.

Konu: Viop - XXVII

Vay arkadaş ben para kazanayım da ikmişim ülkeyi ekonomiyi kafaya bakarmısın bende bu kafayı ikeyim o zaman dahada yazmıyorum

Bencillik menfaat almış başını gitmiş

Doğruyu söyle insan gibi cevap yaz suç teşkil ediyormuş o zaman koyunlara ve ahlaksızlara ne anlatayım ceza yemek içinmi

Yönetim silin beni bu zamana kadar yazdıklarımı da üyeliğimide doğruyu söylemek itin birinin şikayeti ile suç ise kötülük düşünen 50 milyon ölsün o zaman umrumda değil

Herkes hak ettiğini yaşasın verdiğini alsın

Saygılar

iranda bile dolar dustuyse bizdede dusecektir..son 5 gun icinde yuzde 14 deger kaybetmis

https://tr.sputniknews.com/abd/20201...riyla-sokakta/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    OBAMA (o dönem BIDEN bşk. yrd. idi) İran ile nükleer anlaşma yapıp ülke üzerindeki yaptırımları kısmen hafifletmişti.ama Trump geldi ve bu anlaşmayı iptal etti ve yeniden sert yaptırımlar uyguladı.şimdi tekrar BIDEN yani demokratlar geldi İran ile kısmen ilişkiler yumuşayabilir ve yaptırımlar az da olsa gevşeyebilir.Nükleer anlaşmaya yeniden dönülebilir v.s. beklentisi oluşmuştur.o nedenle dolar düşmüş olabilir İran'da...

Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    iranda bile dolar dustuyse bizdede dusecektir..son 5 gun icinde yuzde 14 deger kaybetmis

https://tr.sputniknews.com/abd/20201...riyla-sokakta/

trump gider ayak bile kazik atti gitti borsalara yardim konusunda anlastik anlasiyoruz oldu olmadi 1 aydir dalagalandirdi sonunda secimden sonra dedi abd halkida yemedi bunu..biden borsaci cikmazda bir twit asagi bir twit yukari olaylarindan kurtulmus oluruz ne olacaksa oturmus bir duzende devam eder gider ansizin gelen bir twitle ters tarafta yakalanmaktan kurtuluruz....trump bir twiti 126 dan 115 indirmisti bir twitide 115 130 binlere goturmustu ve buna benzer bir suru

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Memlekette her şey suç oluyor artık.
    Dikkat etmek lazım.
    Medwig özelden yazacam sana banka adı ve şubesini.ara konuş.
    Yine bir kaç damarımı tıkadınız
    Sağlığa aykırı oldu artık herşey.
    Yahu ne arayıp konuşayım ? Sizin söylediğinize göre bir banka şubesi böyle yaptı diye tüm bankalar aynını mi yapacak demek ? O bankanın çalışanın iş güzarlıgı .. Müdüre çıkayım bana desinki vermiyorum paranı o zaman anlar vermemeyi .. 1 gün önceden haber verdiniz mi paranız verilir olmadi 2 gün ama vermiyoruz hepsini vs söylemler şu an için mümkün değildir varsa da münferittir..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    Akıllı ve dengeli insanlarla çalışmak her zaman daha iyidir .Trump dengesiz, ne zaman ne yapacağı belli olmayan birisiydi.ama Biden ve yardımcısı ortak akıl ile çok daha güzel ilişkilerimiz olacağını düşünüyorum

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yahu ne arayıp konuşayım ? Sizin söylediğinize göre bir banka şubesi böyle yaptı diye tüm bankalar aynını mi yapacak demek ? O bankanın çalışanın iş güzarlıgı .. Müdüre çıkayım bana desinki vermiyorum paranı o zaman anlar vermemeyi .. 1 gün önceden haber verdiniz mi paranız verilir olmadi 2 gün ama vermiyoruz hepsini vs söylemler şu an için mümkün değildir varsa da münferittir..
    Medwig
    Tamam .sen benim yazıları kaldır.suç olmasın.
    Sonra şöyle bir yıl dinlendir .
    İyi olacak.
    Ne yazsam suç oluyor zira

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,654
    Akıllı insanlar bilirler ki ,Türkiye'nin ūzerine çok fazla gelindiğinde Rusya'nın kucağına itilir . bu ise tarihi stratejik bir hata olur

Sayfa 78/1002 İlkİlk ... 2868767778798088128178578 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •