Sayfa 654/996 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 5,225 - 5,232 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1. Climbing the wall of fear, kızıl götlü ingilizin bu tarz çıkışlar için kullandığı nefis bir tabir.

Yalan yok ben de flat girdim tarihi zirvede viop %40 geceye lonk bırakacak kadar viopcu olamadık, hisselerde de bi %30 mal satmışım %10 araba almak için verdim %20 de iki kağıdım çok güzel geldi gelişine verdim...

Yani kabak gibi tüm sistemler her şey alda iken, %100 malda ben bile oturamıyorum nasıl bir psikolojiye girdik belli değil. Ondan önceki iki günü short deneyerek heba ettim zaten viop ta. Grafikte geçmişe bakan için belki cok kolay gözükecek ama yaşarken hiç kolay değil bu işler.
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    cuma günü açık poz sayısı 3 bin artış göstermiş, oysa sabah 1485 görüp 45 puan ralli yapmış, tarihi zirve tazelemiş- böyle bir günde ne beklerdik ?? bir sürü shortçunun pes edip, yandım allah diyerek pozisyon kapattığını görmemiz gerekir.. ve bu olmuştur muhakkak, ama 1520 civarı ve üstü yeni shortçu gelmiş olduğu görülüyor.. APS artışı küçük gibi görünse de önemli, artış olması yarına dair pozitif sinyal veriyor bu mantığa göre
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Borsaya kote bir şirket faaliyetlerine ara verecek. Aslında iflas etti de. Bu hisse Pts tavana gidebilir ne kadar mal satarsa kâr. Çok kişi çok ağlar. Aslında o tür hisselere kayyum aranmalı soyguna izin verilmemelidir.
    Hangi şirketmiş o?AKPAZ ve BankASYA tecrübelerimiz oldu kötü şekilde.Yine olmasın

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Climbing the wall of fear, kızıl götlü ingilizin bu tarz çıkışlar için kullandığı nefis bir tabir.

Yalan yok ben de flat girdim tarihi zirvede viop %40 geceye lonk bırakacak kadar viopcu olamadık, hisselerde de bi %30 mal satmışım %10 araba almak için verdim %20 de iki kağıdım çok güzel geldi gelişine verdim...

Yani kabak gibi tüm sistemler her şey alda iken, %100 malda ben bile oturamıyorum nasıl bir psikolojiye girdik belli değil. Ondan önceki iki günü short deneyerek heba ettim zaten viop ta. Grafikte geçmişe bakan için belki cok kolay gözükecek ama yaşarken hiç kolay değil bu işler.

hayret.
    çok bull görünüyordun ama..
    bana sorarsan doğru yapmışsın.

4. viop harici her sey tartisilir olmus burda bu ne ya gidin felsefe topiginde konusun ya.

5. Arcelik eğer doğru ise Hitachi için 300 milyon dolar teklif etmiş...ortaklık..
    Bu gün bahsettiğim konu işte.. Anlayana davul zurna az...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Abi ben sana takılıyorum yahu, tarafsızım, genel olarak hisse tarafinda boga viop ta ayı olmaya çalışıyorum ama eskiden surekli buradaki parayı sıfırlardım ( aslında kasten, hedge amaçlı) artık artırmaya çalışıyorum fark bu sadece.

Burada da, hisse zaten long, viop da long oldugun zaman sert düşüşte katmerli şekilde küskü yeme ihtimali doğuyor ve elinde hisse yok ve viop short iken duble zarar ediyorsun artarsa; riskli aslında.
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    hayret.
    çok bull görünüyordun ama..
    bana sorarsan doğru yapmışsın.

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Öz kaynaklarının en az 40 da 1'ini ortaklarına dağıtma zorunluğu da olabilir.

Herifler yedi kat torunu için şirket kurup ölümlü insanı ortak ediyor.

Genelde yaşlı insanlara hisselerden uzak durmaları tavsiye ediliyor, yani durum zaten biliniyor.
    Vatandaşı borsadan soğuma nedenlerinden biri de bu. Dediğiniz gibi sabit bir getiri verirse piyasa değeri düşse de fazla koymaz yatırımcıya. İşte o zaman yatırımcı olunur oyuncu değil.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Arcelik eğer doğru ise Hitachi için 300 milyon dolar teklif etmiş...ortaklık..
    Bu gün bahsettiğim konu işte.. Anlayana davul zurna az...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dünya haber sitesinde verilmiş.

https://www.dunya.com/sirketler/hita...-haberi-603403

Beyaz eşya ve teknoloji şirketi Arçelik'in Japon Hitachi'nin yüzde 60 hissesini 300 milyon dolara satın almak istediği duyuruldu.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 654/996 İlkİlk ... 154554604644652653654655656664704754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •