Sayfa 235/996 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Tahminim faiz arttırmayacak.

Arttırırsa da faizcilere gelecekte umut vermek için 0,25-0.50 gibi komik bir oran olacak. Gelecekte arttıracağız diye açıklamalarla yetinecek.

Genelde pek yanılmıyorum faiz konusunda bakalım bu defa yanıltacaklar mı...

Faiz totosunu bu şekilde doldurayım bari
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

2. Faiz toto oynuyorsak ;

100 baz puan artırım gelir diyorum.

Ne güldürür ne öldürür.

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku

Köprüye otoyola dövizli garanti
    TL nin yaşadığı değer kaybı tüm Türkiye nin ortak sorunu oldu. Ancak köprü ve otoyollara verilen Hazine garantileri devletin kasasındaki dolarları eritiyor. Dolar zengini müteahhitler ise döviz garantili gelirlerini korumayı sürdürüyor
    Ihale basin masin ugrasmadan, akillari sira, soygunun mesru yollari bunlar.

4. mb inandırıcılıgını kazanmak için en az 150 200 baz arttırımla idare bende imajı vermek zorunda
    aksi halde yine dalavereye devam zaten kaybedecekleri güven yok dayanacak güçleride yok

5. Uzan, ne diyordu gecen gun, bu ulke batmis, boyle bir devletin yonetimini kim almak ister.

Niyetini bu kadar mi net aciklar bir adam.

Kendi bankasini soyacak kadar ahlaksiz biri bunu diyorsa, geri donus noktasini coktan gectik demektir.

Ve hala bu haysiyet fukarasinin % 7 oyu var bu ulkede.

Simdi butun meclis, bir araya gelip, 2021'i Istiklal Marsi yili ilan ettiler.

Sanki zerre kadar gucleri varmis gibi.

Gundem, issizlik, ekonomi, asgari ucret, SSK emekli maas zamlari.

Butun bunlara en iyi cozum bu iste.

2021 Istilal Marsi Yili olsun.

Biliyuruzda konusuyoruz..

6. Tüm bunların dışında pozisyonlar nereye yığıldıysa tersine kararlar çıkartıyorlar onu da not etmek lazım. Adamların tüm işi ters köşe.. bundan para kazanıyorlar...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Merkez bankası faiz kararı bekleniyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Merkez bankası 200 baz puan faizleri arttırdı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 235/996 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •