Sayfa 665/1009 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,266
     Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Halkın %54 ünün geliri ancak gıda ve elektrik, su , doğalgaz, İnternet, cep telefonu, ve şehir içi ulaşıma parası yetmiyormuş, %40 ı bunlara geliri yetişmiyor muş %6 sının durumu iyiymiş. Tam bir rezillik
    Halkin %40 i asgari ucrete calisiyormus...

Gelismis ulkelerde bu oran cok cok daha dusuk kaldi ki onlarin asgari ucreti ile buradaki asgari ucretliden cok daha iyi yasanilabiliyor...

Syg,

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    1 milyon tl orta sınıf bir araba parası oldu çıktı. Yaşanılır denen semtlerde de 1+1 parası.

Zenginimiz bile fakir.

10milyon tl üzeri varlığı olan 50bin kişi yoktur bu ülkede bu hesaba göre. Sadece banka hesabındaki parayı da kastetmiyorum. Toplam varlık olarak.
    Durum bu iken, hala utanmadan daha da rekabetçi kur (!) derdindeler ve kuru daha da rekabetçi (!) yapmak icin ellerinden geleni esirgemiyorlar...

4. Sayın dudu kesin bilgi uzun süre yurt dışında yaşamış biri olarak söylüyorum gelişmiş ülkelerde çalışanların ancak %5 i asgari ücret alır. Bizde %40 yuh olsun.
    İkinci bomba pandemi bitince vatandaş elbise alamayacak, dışarıda yiyemeyecek, oteller tam kapasite açılınca gıda fiyatları uçacak siz o zaman görün gerçek fakirliği
    şimdi çoğu yer kapalı millet evinde harcamıyoruz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,266
     Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Durum bu iken, hala utanmadan daha da rekabetçi kur (!) derdindeler ve kuru daha da rekabetçi (!) yapmak icin ellerinden geleni esirgemiyorlar...
    Turkiye'yi Avrupanin Cin'i yapacagiz demislerdi, sanirim bu surecte onu yasiyoruz, basardilar...

Cok kotu sartlarda, sefalet ucretine calisacak milyonlar yarattilar.

Syg,

6.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Turkiye'yi Avrupanin Cin'i yapacagiz demislerdi, sanirim bu surecte onu yasiyoruz, basardilar...

Cok kotu sartlarda, sefalet ucretine calisacak milyonlar yarattilar.

Syg,
    Millet sersefil şartlarda 3 kuruşa çalışacağına parayı kriptoya yatırmayı daha uygun buluyor. Psikolojik olarak aynı dönemlerden geçmiş birisi olarak hak veriyorum.

Avrupa'da kriptoya en çok yatırım Türkiye'den geliyormuş.

3bin tl'ye 1 ay çalışacağıma elimdeki tek kurşunu önüme çıkana sıkarım tutarsa kralım, tutmazsa zaten hiç varolmamışım diyor millet.

Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Sayın dudu kesin bilgi uzun süre yurt dışında yaşamış biri olarak söylüyorum gelişmiş ülkelerde çalışanların ancak %5 i asgari ücret alır. Bizde %40 yuh olsun.
    İkinci bomba pandemi bitince vatandaş elbise alamayacak, dışarıda yiyemeyecek, oteller tam kapasite açılınca gıda fiyatları uçacak siz o zaman görün gerçek fakirliği
    şimdi çoğu yer kapalı millet evinde harcamıyoruz.
    Kaybedilen savaşta.!!
    Herkes sonunda .!!
    Crash ı herkes hisseder olmuş.!!
    Crash en çok mutfağa girmiş.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,266
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Millet sersefil şartlarda 3 kuruşa çalışacağına parayı kriptoya yatırmayı daha uygun buluyor. Psikolojik olarak aynı dönemlerden geçmiş birisi olarak hak veriyorum.

Avrupa'da kriptoya en çok yatırım Türkiye'den geliyormuş.

3bin tl'ye 1 ay çalışacağıma elimdeki tek kurşunu önüme çıkana sıkarım tutarsa kralım, tutmazsa zaten hiç varolmamışım diyor millet.
    Becerebilsem ben de girecegim su coin isine ama kendime guvenemiyorum.

Syg,

Sayfa 665/1009 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •