Sayfa 664/1009 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 5,305 - 5,312 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,476
     Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    22 Ayarmı bu fiyat
    Artik tane olarak veya yarim kilo veriyorum siparisi...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Alıntıdır, ama nereden aldım siz bilin:
    " mücadeleyi daha kararlı ve sürekli hale getirmek için öncelikle; bankaların kredi faizinde %10 indirim yapmalarından ziyade, mevduat faizinde indirime gitmeleri daha makuldur. Böylece hem maliyetleri düşürmüş olurlar hem de faizin yükselmesini daha işin başında engellemiş olurlar."
    Devamında şunlar var:

"Yüksek enflasyon mu faizin yükselmesine yol açar yoksa yüksek faiz mi enflasyonu yükseltir? İki tarafı da savunanlar var. Ancak, yüksek faizin enflasyonu artırdığı görüşü genelde daha fazladır.

Faizlerde indirime giderek maliyetler üzerinde oluşan baskıyı biraz hafifletir ve enflasyonda düşüş sağlayabiliriz."

Daha fazlaymis...

Şaka gibi gerçekten...

Gelinen noktayı simdi daha iyi anlıyorum...

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Artik tane olarak veya yarim kilo veriyorum siparisi...

Syg,
    Hayat biraz pahalanmış sanki?
    sabah bi mandıraya girdim 220 lira ödeyip çıktım.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Enflasyon & crash tüm hızıyla tünelde üstümüze gelmekte olan bir tren reiz...

6. Halkın %54 ünün geliri ancak gıda ve elektrik, su , doğalgaz, İnternet, cep telefonu, ve şehir içi ulaşıma parası yetmiyormuş, %40 ı bunlara geliri yetişmiyor muş %6 sının durumu iyiymiş. Tam bir rezillik

7. Bankalar da 1milyon ve üzeri parası olanlarin sayısı yurt içi ve yurt dışı yerleşikler de 330 bin civarindaymis

8. 1 milyon tl orta sınıf bir araba parası oldu çıktı. Yaşanılır denen semtlerde de 1+1 parası.

Zenginimiz bile fakir.

10milyon tl üzeri varlığı olan 50bin kişi yoktur bu ülkede bu hesaba göre. Sadece banka hesabındaki parayı da kastetmiyorum. Toplam varlık olarak.

Sayfa 664/1009 İlkİlk ... 164564614654662663664665666674714764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •