Sayfa 168/346 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 2767 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    sayın chef yanlış anlattım galiba kumbaraya 54 lot daha atmak istedim kusura bakmayın adet yada lot kelimesini kullanmalıydım
    anladım hocam sorun değil rakamlar da yakın 254 demek istediniz diye düşündüm ki her şey mümkün sonuçta alcar bu hayırlı olsun bu arada

2.  Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    saçmalık şubat4 hanım en az 280 kapasaydık iyi olurdu da rakamla konuşmanın da bir anlamı yok ne yapmak istediğini çözmek için harcanan emek bile gereksiz artık olan olmuş yok yere mal dağıtıyor işte tamam mali tablonun artıları var eksileri var anlıyorum da elinde bu kadar koz varken kullanmak istememesini anlamıyorum ki zaten bıraktım da derin tahtalarda trade etmeye devam bunun da debelenişini seyrediyorum
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    düşüncelerimi söylemek isterim ki
    17 ARALIKTAN BU YANA İLK DEFA HACİMLİ MUMLAR GÖRÜYORUZ 3. GÜN BU İYİ
    4 GÜNLÜKTE 262.5 ÜZERİYİZ BU DA OLUMLU
    HENÜZ TAHTA KAPANMADI AMA DİĞER TAHTALATDA DA KAYIPLAR VAR BİZ DEKİ DE NORMAL DİYE DÜŞÜNÜYORUM
    235 TEN HIZLI TEPKİ VERMESİ GAYET İYİ DEMEKKİ BU FİYATLARI TAHTACI UCUZ GÖRÜYOR
    ZATEN KARAKTERİSTİK OLRAK ÜST ÜSTE TAVAN YAPAN BİR KARAKTERİ YOK
    FAKAT FİYAT ADIMLARI 10-20 KURUŞ OLURKEN ADIMLARI ARTIK LİRA İLE ATIYOR
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ

3. Kapanış ne arkadaslar, bn göremiyorum su an

4.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    kapanış ne arkadaslar, bn göremiyorum su an
    270.50 kanış fiyatı 120 lot işlem

5. Tesekkurler
     Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    270.50 kanış fiyatı 120 lot işlem

6. Iyi akşamlar
    arkadaşlar bilanço 25 şubatta geldi
    24 şubatta ( savaşın etkisi de vardır elbet ) fakat o gün alcar taban bilançodan bir gün önce
    25 şubat bilançoyla birlikte temettü dağıtmayacağını söyledi fakat alcar % 7.27 ile kapattı
    28 şubat ise %9.99 ile tavan kapanış
    1 mart bise % - 2.49 ile kapanış
    dikkatimi çekti belirtmek istedim
    yatırım tavsiyesi değildir

7.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    düşüncelerimi söylemek isterim ki
    17 ARALIKTAN BU YANA İLK DEFA HACİMLİ MUMLAR GÖRÜYORUZ 3. GÜN BU İYİ
    4 GÜNLÜKTE 262.5 ÜZERİYİZ BU DA OLUMLU
    HENÜZ TAHTA KAPANMADI AMA DİĞER TAHTALATDA DA KAYIPLAR VAR BİZ DEKİ DE NORMAL DİYE DÜŞÜNÜYORUM
    235 TEN HIZLI TEPKİ VERMESİ GAYET İYİ DEMEKKİ BU FİYATLARI TAHTACI UCUZ GÖRÜYOR
    ZATEN KARAKTERİSTİK OLRAK ÜST ÜSTE TAVAN YAPAN BİR KARAKTERİ YOK
    FAKAT FİYAT ADIMLARI 10-20 KURUŞ OLURKEN ADIMLARI ARTIK LİRA İLE ATIYOR
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ
    Evet hocam belli bölgelerden sağlam tepkiler geliyor bu ilgi çekici son verdiği tepkiden sonrada sosyal medyada da ağırlıklı olarak güzel yorumlar yazıldı bunda genel kurul tarihinin açıklanması ve bilançonun da bir payı var sonuçta küçük yatırımcı beklentiyi seviyor fakat bugün devre kesiciyi hiç yok yere çalıştırması ve son kap’ın devre kesici olarak görünmesi tamam sığ senet de bilmiyorum biz mi fazla anlam yüklüyoruz yılların verdiği bıkkınlıktan mı kaynaklanıyor sürekli yükselmesini beklemiyoruz tabiki olmaz da zaten fakat yatırımcı olarak sürekli şüpheyle yaklaşır olduk bu şirkete

8. Günlükte şu an için 267.7 ve üzerini takip etmeliyiz iştahsız akşama doğru iştahlanacqk mı bakalım

Sayfa 168/346 İlkİlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •