Sayfa 217/1004 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: Viop - XXX

1. Çin'de salgın tekrar yayılıyor,
    günlük vaka sayıları 7 gündür 100'ün üzerine çıktı.
    Dünya Sağlık Örgütü ekipleri Vuhan'da karantinada...
    (Habertürk)

—///

Yine bi filmler dönüyor
    Hazırlıklı olun bence, 5. Ne bilim 10. Dalga diye haberler çıkarsa dünya basınında şaşırmayın

Hisselerin hd/dd oranları 5 üstü olanların her yıl ortalama %50 özsermaye karlılığı üretmesi
    F/K oranı 30 dan büyük olanların her yıl
    %30 ve üstü büyümesi lazım

borsamızda yaklaşık 500 şirket içinde bu tip büyüyen ve kar üreten bilemedin
    ya 4 ya da 5 şirket var

Lakin Hd/Dd oranı 5 in altında
    F/K oranı da 20-30 altında
    Fiyatlanan
    Şirket kalmadı nerdeyse

Hisseleri balon gibi şişirip, birilerinin üstüne yıkıp gitme gibi bir kültür oluştu maalesef

TUHAF

Türkçe meali: şirketlerimizin olası üretecekleri 5-10 yıllık sonra ki kümülatif kar larını
    Şimdiden komple fiyatladık..MAALESEF

Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by viopva Yazıyı Oku
    benım 3.80 tl gıbı
    On binde 1.8 olmalı...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

İlk kızartmada $ah mat olur Bistik. )

Bol $ans...

4. sabah gubref vadeli için hareket olabilir diyen biri vardı, adını animsayamadim ama hakkını teslim etmek gerek, tebrik ediyorum can-ı gönülden

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Gedikte yatırım hesabı olan var mı...Bir kontrata 6 tl'ye yakın kom kesiyor.
    imkb30 kontratın da mı
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

6. al sat ta normal değer.
     Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Gedikte yatırım hesabı olan var mı...Bir kontrata 6 tl'ye yakın kom kesiyor.
    MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Viop kısa vade bakılması gereken bi enstüraman.. Onun dışında görüşlerinize katılmam ama saygı duyarım... Zaten sosyal medyada başarısız bi teknik analist bulamazsınız.. Çünkü iki yönede hedef verdikleri için birisi mutlaka tutar ve haklı çıkar.. Ama analistçi şudur.. 3 yada6 ay içinde dolar ve gram altın borsaya nazaran en az yüzde 20 fazla getiri sağlayacaktır.. Bu topikte bunu dile getiren öyle diyen biri martta yada ciddi düşük seviyelerde dile getiren oldu mu? Bu konuda herkesi vicdani ile başbaşa bırakmak lazım.. 2020 15 martta bir allahın kulu önümüzdeki 1 sene borsa bütün enstrümanlardan iyi performans gösterecek dedi mi?
    Seçbul demişti. Ama o da yanlış ata oynadı (bildiğim kadarıyla halk aldı) sanırsam. Amma çok isabetli biröngörü yaptı hakkını vermek lazım.

Ben de ekim ayı sonunda bir ralli beklediğimi yazmıştım. Bugüne geldiğimizde o günden bugüne ne kazandın derseniz. Tahminimin de ötesinde ralli olunca arada shorta verdiğimiz paralar, stoplar derken ciddi bir şey kazanamadım. 1250'den 1700'e kadar long ağırlıklı düşünüp işlem yapmama rağmen yazıyorum bunu. Söylediğiniz gibi viop çok kısa vadeli değerlendirilip aksiyon alınması gereken bir arena. Dün Abka'nın yapıştırdığı ekstreyi gördünüz, 5 dakikada değişiyor her şey. Herkese kolaylıklar dilerim.

Ha bir de 1540'dan 1700'e her yerden satıp para kazananlar var. Onların ilmi ayrı. Ona bizim aklımız ermez.

bistinde kizaracagi acildi acilali yukariyizorlamaya devam ediyorlar..1715.00 kirilmadan zor kizararir orasi kirilsa 17050 destek konumunda yeterli short toplayamazlarsa buralarda donmeye devam

Sayfa 217/1004 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •