Sayfa 216/1004 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by halis Yazıyı Oku
    piyasa shorta donecekse bunu eksi gapla yaparlar burdan gostere gostere satacaklarina pek inanmiyorum..gun ici kisa araliklarla girilip short long yapilabilir.
    Benim tahminim gün içi güzel bir artıdan (mesela %3 gibi) sıfıra düşüp ertesi gün gaplı aşağı açılması şeklinde. Sizin dediğinz gibi direkt eksi gaplı bir dönüş olursa haber akışına bağlı bir şey olur ve en az %4-5 eksi beklerim.

2.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Bu konuda size katılmıyorum. Aksine teknik analist şartlarını (orası kırılırsa, burası geçilirse v.s.) ve hedeflerini (kar al ve zarar durdur noktaları) vererek öngörü yapandır. Sizin söylediğiniz teknikten ziyade kahinlik olur. Bana 1 hafta sonra dünyadaki her hangi bir enstrümanın ne olacağını söyleyin tek seferde emekli olacak kadar para kazanırım.

Sözün özü kahin olsak burada ne işimiz olur. Anca teknik temel analiz ve sohbet var.
    Viop kısa vade bakılması gereken bi enstüraman.. Onun dışında görüşlerinize katılmam ama saygı duyarım... Zaten sosyal medyada başarısız bi teknik analist bulamazsınız.. Çünkü iki yönede hedef verdikleri için birisi mutlaka tutar ve haklı çıkar.. Ama analistçi şudur.. 3 yada6 ay içinde dolar ve gram altın borsaya nazaran en az yüzde 20 fazla getiri sağlayacaktır.. Bu topikte bunu dile getiren öyle diyen biri martta yada ciddi düşük seviyelerde dile getiren oldu mu? Bu konuda herkesi vicdani ile başbaşa bırakmak lazım.. 2020 15 martta bir allahın kulu önümüzdeki 1 sene borsa bütün enstrümanlardan iyi performans gösterecek dedi mi?

3.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Gedikte yatırım hesabı olan var mı...Bir kontrata 6 tl'ye yakın kom kesiyor.
    benım 3.80 tl gıbı

4. Sindoma seninkilerden biri tavana yapıştı...
    👏🏿 👏🏿

5.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Viop kısa vade bakılması gereken bi enstüraman.. Onun dışında görüşlerinize katılmam ama saygı duyarım... Zaten sosyal medyada başarısız bi teknik analist bulamazsınız.. Çünkü iki yönede hedef verdikleri için birisi mutlaka tutar ve haklı çıkar.. Ama analistçi şudur.. 3 yada6 ay içinde dolar ve gram altın borsaya nazaran en az yüzde 20 fazla getiri sağlayacaktır.. Bu topikte bunu dile getiren öyle diyen biri martta yada ciddi düşük seviyelerde dile getiren oldu mu? Bu konuda herkesi vicdani ile başbaşa bırakmak lazım.. 2020 15 martta bir allahın kulu önümüzdeki 1 sene borsa bütün enstrümanlardan iyi performans gösterecek dedi mi?
    Secbul dedi, hatta altın bazlı grafik attıydı diye hatırlıyorum o zamanlar

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. 4.kez 172x.xxx lerdeyiz

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Secbul dedi, hatta altın bazlı grafik attıydı diye hatırlıyorum
    Benim bu topikten gördüğüm bunu biri dese yada bundan 2 sene önce biri endeks en az 200 bini görür (önümüzdeki 2 3 senede görür dese) o kişiyi topiktekiler itin deliğine sokar

8. Bu topikte de ayrı ayrı hisse başlıklarında da ve dahi cauti ağabeyin beyaz yaka başlığında da özellikle hisse bazlı net yorumlar yaptık. Çok şükür neredeyse hiç yanılmadık ve kendimiz de ekmeğini yedik yiyoruz.

Ama burası VIOP! En doğru analizi 10 dakikada bitirirler batırırlar. Burasi uzun vade konuşma yeri değil sn. Myky
     Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 216/1004 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •