Sayfa 438/1004 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,497 - 3,504 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Normal bu
    iki gündür zaiyat büyük piyasalarda

Bunu kasa da söylüyor, iki gündür kasa artışı oluyordu bugün longcular beyaz bayrağı atmışlar masaya
    Kasa da 14bin jeton erimiş, longcular zararına poz. kapatmış, şortlar da kâr al yabmış
    Haftaya bakalım nolucak..
    Valla bende bazı pozlarda havlu attım, başımızın gözümünüzun sadakası olsun dedik.. sağlık olsun, yapacak bisi yok... önümüzdeki maçlara artık... su short isini bi becerebilsem......

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

2. Globali en son 7.2yi ocak20 de görmüş

Kullanışşız duruyor

YTD

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bu global BoFA.

Bizdeki BoFA, kurumun kendisi değil, buradan işlem yapan bir fondur büyük ihtimal...Eskiden Merill ismiyle yapılıyordu işlemler, hintli bir fondu sanırım, bir ara işlemleri durdurdu..sonra yöntem değişerek, tekrar başladı işlemlere.

Yani, bizde bofa dan işlem yapanla, global bofanın bir alakası da yoktur kuvvetle muhtemel.

1668,Xx aynen aktif & yazılı döşemeli devam bizde.. ✔

İMZA.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bu global BoFA.

Bizdeki BoFA, kurumun kendisi değil, buradan işlem yapan bir fondur büyük ihtimal...Eskiden Merill ismiyle yapılıyordu işlemler, hintli bir fondu sanırım, bir ara işlemleri durdurdu..sonra yöntem değişerek, tekrar başladı işlemlere.

Yani, bizde bofa dan işlem yapanla, global bofanın bir alakası da yoktur kuvvetle muhtemel.
    Herif' Hintliymiş
    Borsa İstanbul’da bazı günler 450 milyon dolara varan işlem yapan ve kod adı ‘Herif’ olan gizemli yatırımcı Londra merkezli bir hedge fonun Hintli yöneticisi çıktı

https://www.google.com.tr/amp/s/m.ha...rif-hintliymis

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

dikerler oyle hintliyi...bu islem yapan herkimse yuzde 99.99999 yerli ve siayasi olarak sirti cokkalin bu kadar hareket yapacak spk vs kimse ses etmeyecek mumkunu varmi...hinyliymis milleti kandirmanin baska yolu

6. Deniz43 beyin sayfadan buldum Kasım sonu -62,7 milyar dolar eksi bugün -58,4 milyar dolar giren para reise göre 15 milyar dolar bazıları 19 milyar dolar diyor. Rezerv 4 milyar artmış eksiden 4 gitmiş 11 i ya cari açık yada yastık altına gitmiş. 5 girse her ay sıfır a sıfır gider.

Alıntı Originally Posted by manif Yazıyı Oku
    1647 vs bölge kısaları verdim. 1669a geri yazdım. bir ufak tepik gelirse gelir. Haftasonu stresi yaşamaya gerek yok.
    kısalar yerine konuldu.

8. Her dk her an her tür spekülasyonu kullanıyor

Sayfa 438/1004 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •