Onemli Gunler Banner
Sayfa 437/1004 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: Viop - XXX

1.  Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Borsaya giren de yonca alıp 3 sene tutmayacak merak etmeyin. Riskli fonlar hızlı girer çıkar.

Tahviller de 1 aylık 3 aylık...

Asıl reel sektör patladığında kıyamet kopacak.
    günün güzel yorumu dön dolaş diyor abi

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Valla kavur kâr-allarımız sebep çok cılızlamış short pozlarımızın miktarı,
    hazır taze dipten 30,00 puan yukardayız hesabı 1666,Xx -1667,Xx bölgesi aktif ve yazılı uygun biraz re-shortS döşeme yapıyoruz aynen.. ✔
    Yoğunluklarda oluyor epey bu aralar bayım, anca işte.. )
    Aynen döşemeler devam, biraz daha re-shortS takviyeledik aktif ve yazarak ilgi yöresel..

Dowgilin ve Doların durumlArı tam kıvamı gibi görünüyor, nacizane fikren. )

İMZA.

3.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Aynen döşemeler devam, biraz daha re-shortS takviyeledik aktif ve yazarak ilgi yöresel..

Dowgilin ve Doların durumlArı tam kıvamı gibi görünüyor, nacizane fikren. )

İMZA.
    Dow endeksine de bıçağı vurdular bir kere, haftaya çok sürprizler yaşayacağız, panik satışları başlamadı daha, onlarda dahil olunca HANDE YENER'DEN KIRMIZI SANA ÇOK YAKIŞIYOR parçasını hediye edeceğiz biste

4. BoFA alırken sıkıntı yok, ama satarken, amatörü, profesyoneli herkeste bir ağlama modu.

Öte yandan, yıllardır garanti her gün ilk seans 200 milyon civarı alır, ikinci seans aldıklarını satar...sadece bunu yaparken biraz daha sakin yapıyor işi...bofa nın robotu üst verisyon olduğu için, daha hızlı ve düşüşlerde daha korkutucu oluyor galiba

Ben ilke olarak, her veri açık olsun, dileyen dilediği gibi at koştursun diyorum...yok robotu yasakla, yok algoyu yasakla, yasakla bir yere kadar.

Bugün twitter da hala vadeli gün içi kurum bilgisi açık olsun, kapalı olsun konusunu konuşuyoruz...neden kapalı olsun..birisi diyor faydası yok...ben de diyorum ki, faydası var ya da yok, ben görmek istiyorum...adam diyor ki eskiden açıktı, çok mu para kazanıyordu millet..ben de diyorum ki, mevzu o değil, bir veriye erişilebiliyorsa, ben de görmek istiyorsam, göreyim, sana ne.

böyle böyle uzuyor bu muhabbet...başkası da çıkar der ki alan satan kurumun bir önemi yok...başkası der takas analizinin anlamı yok..başkası der apsd önemi olan bir şey değil.

o zaman, hacim bilgisi de olmasın...teknik analizi sadece fiyata bakarak yap...fiyat dışında hiç bir şey görmeyelim..kim kime dum duma devam edelim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    İki gündür gece seansı ilginç, yataya bağlıyor takılıyor arkadaş sanki

Sent from my ASUS_Z01HD using Tapatalk
    Normal bu
    iki gündür zaiyat büyük piyasalarda

Bunu kasa da söylüyor, iki gündür kasa artışı oluyordu bugün longcular beyaz bayrağı atmışlar masaya
    Kasa da 14bin jeton erimiş, longcular zararına poz. kapatmış, şortlar da kâr al yabmış
    Haftaya bakalım nolucak..

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6. BOFA bugün açıklama yapmıştı, amerika çok şişti diye

Alıntı;

Bank of America Corp. stratejistleri, hisse senetlerini rekor seviyelere çıkaran ve ABD'nin güçlü politik teşviki ile körüklenen Wall Street'teki "aşırı rallinin" varlık fiyatlarında bir balon oluşturduğu uyarısında bulundu. Michael Hartnett liderliğindeki stratejistlerin hazırladıkları bir notta "D.C.’nin politika balonu Wall St’nin varlık fiyatları balonunu körüklüyor. Zengin kalmak isteyenler, zengin olmak isteyenler gibi davranmaya başladıklarında, bu spekülatif bir patlamada son aşamayı akla getiriyor." dediler. Stratejistler, BofA Bull & Bear Göstergesinin bir "satış sinyali"ne yaklaşmasıyla ilk çeyrekte bir piyasa düzeltmesi ve pozisyon almanın zirveye çıkacağını tahmin ediyor.

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

7.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    BOFA bugün açıklama yapmıştı, amerika çok şişti diye

Alıntı;

Bank of America Corp. stratejistleri, hisse senetlerini rekor seviyelere çıkaran ve ABD'nin güçlü politik teşviki ile körüklenen Wall Street'teki "aşırı rallinin" varlık fiyatlarında bir balon oluşturduğu uyarısında bulundu. Michael Hartnett liderliğindeki stratejistlerin hazırladıkları bir notta "D.C.’nin politika balonu Wall St’nin varlık fiyatları balonunu körüklüyor. Zengin kalmak isteyenler, zengin olmak isteyenler gibi davranmaya başladıklarında, bu spekülatif bir patlamada son aşamayı akla getiriyor." dediler. Stratejistler, BofA Bull & Bear Göstergesinin bir "satış sinyali"ne yaklaşmasıyla ilk çeyrekte bir piyasa düzeltmesi ve pozisyon almanın zirveye çıkacağını tahmin ediyor.

Arkadaşlar, bu global BoFA.

Bizdeki BoFA, kurumun kendisi değil, buradan işlem yapan bir fondur büyük ihtimal...Eskiden Merill ismiyle yapılıyordu işlemler, hintli bir fondu sanırım, bir ara işlemleri durdurdu..sonra yöntem değişerek, tekrar başladı işlemlere.

Yani, bizde bofa dan işlem yapanla, global bofanın bir alakası da yoktur kuvvetle muhtemel.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8. Ben buradan,
    "Ben yakında amerikan borsasını patlatırım, ayağınızı denk alın" gibi yordum ama grafiği incelemedim.
    Lakin, eğer amerikayi patlatirsa,
    Klasik yaşanır gibi, onlar pirt yapıyor biz ise.....
    Eskiden öyleydi yani, simdi nasıl olur acep, bilmem

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

Sayfa 437/1004 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537937 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •