Sayfa 47/89 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 369 - 376 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1. Arkadaşlar bu hissede eksatış yapacak mı patron bilen var mı izahnameyi okuyamadım

2. Taban yapsa da alsam....
    İyi bir şirket...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

3. Arkadaşlar son dört arza da katıldım Hergün günlük takasını takip ettim GEDİK hepsinde de ilk üç dört günde de alıcı olarak ilk sıralardan satılanları aldı. Ama kendine ama müşterisine veya küçük yatırımcısına bilmem sonuçta her zaman aldı.Bizlerinde bankayatırımlarda hesabı olduğundan tavan bozunca ancak geldi.

YTD

4. Haftaya cuma ben satarım nerede olursa olsun

5.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Arkadaşlar son dört arza da katıldım Hergün günlük takasını takip ettim GEDİK hepsinde de ilk üç dört günde de alıcı olarak ilk sıralardan satılanları aldı. Ama kendine ama müşterisine veya küçük yatırımcısına bilmem sonuçta her zaman aldı.Bizlerinde bankayatırımlarda hesabı olduğundan tavan bozunca ancak geldi.

YTD
    Emin ol gedık tekı ky de alamıyor..!!!
    Sana bana yedirmezler büyük balinalar var..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hissede eksatış yapacak mı patron bilen var mı izahnameyi okuyamadım
    Ek satış olmayacak...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Temettü verir mi acep?
    2 lira versin de ufak rakı parası çıksın.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by xhalukx Yazıyı Oku
    Kus kadar beyinleriyle insanlari ti ye aldiklarini saniyolar.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ahshsh kesinlikle hocam zaten avatarın belli çok güzel yazmışsınız sormayın diğer hocam da sağ olsun dediğini yaptım artık saçmalamalarını görmeyeceğim

Sayfa 47/89 İlkİlk ... 37454647484957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •