Onemli Gunler Banner
Sayfa 46/89 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 711 madde; 361 - 368 arası.

Konu: ISKPL - Işık Plastik Sanayi ve Dış Ticaret Pazarlama A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Nasıl oluyorda gedik bu kadar toplayabiliyor araya hiç mi başka kurum giremedi

“Bir insanla iletişim kurmak istiyorsanız, kendi bildiğiniz dili değil, onun anladığı dili konuşmalısınız.” Nelson Mandela

Tek emir x bin lot çakmiştir gedigin sahibi kim girebilir araya
     Alıntı Originally Posted by Suleymancakir Yazıyı Oku

“Bir insanla iletişim kurmak istiyorsanız, kendi bildiğiniz dili değil, onun anladığı dili konuşmalısınız.” Nelson Mandela
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şu konuda biri var arzdan bari boş yapıyor hayır sineye çekip görmemezlikten geldikçe adam daha çok saçmalıyor sınır tanımıyor keşke şu forumda engelleme ya da bloklama olsa sabah baktım bloklamak için bulamadım olsa direkt blokyacaktım her lafı boş saçma sapan

4. yahu gamestop benimde aklima geldi. iki.kisi yazmis bile. herkeste 28-29 lot. tavani bozacak lot kimsede yok iyimi. tavani bizacak hisseyi tahtadan almalari gerekir. eeee alanda zararina satmak icin almaz. bu is gider durur gibi. ben acilmadan satmayi dusunmuorym simdilik. yarinda tavn olur mu diyenler cok iyi biliyoe yarin ve haftaya ne olacagini.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,765
     Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Şu konuda biri var arzdan bari boş yapıyor hayır sineye çekip görmemezlikten geldikçe adam daha çok saçmalıyor sınır tanımıyor keşke şu forumda engelleme ya da bloklama olsa sabah baktım bloklamak için bulamadım olsa direkt blokyacaktım her lafı boş saçma sapan
    forumda yazısını görmek istemediğiniz kişinin profiline girerseniz

Ret Listesine ekle ( sol panelde )

tuşu var.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    forumda yazısını görmek istemediğiniz kişinin profiline girerseniz

Ret Listesine ekle ( sol panelde )

tuşu var.
    Bak iste bu cok guzel bi bilgi.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Şu konuda biri var arzdan bari boş yapıyor hayır sineye çekip görmemezlikten geldikçe adam daha çok saçmalıyor sınır tanımıyor keşke şu forumda engelleme ya da bloklama olsa sabah baktım bloklamak için bulamadım olsa direkt blokyacaktım her lafı boş saçma sapan
    Kus kadar beyinleriyle insanlari ti ye aldiklarini saniyolar.

SM-N980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yazdığım hiçbir şeyi önemseyip dikkate almayın. Kafam iyidir

8.  Alıntı Originally Posted by Suleymancakir Yazıyı Oku

Hocam kolakasyon yöntemine göre 1 milyon TL lik emir yolluyor mesela gedikten biri süre olarak da öne geçerse 1m a kadar satılan tüm malları o gün o kişi alıyor

Sayfa 46/89 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •