Sayfa 456/1000 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Bu hareketin sebebi araştırdım okudum
    En makul sebep
    Etkiye tepkiymis
    Nispet yapar gibi
    Maliyenin başına Halkbank genel müdürü nasıl getririrsin sen vay efendim diyen yabancı satışa geçmiş borsada
    Okuduğum en makul yorum buydu
    Son düzenleme : Moruk; 22-03-2021 saat: 21:28.

Buda coştu .. 117 vefat

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

NTV’de programa katılan Merve Şebnem Oruç : Dün geceki dolar kurundaki hareketin arkasında iki Türk özel bankanın olduğunu ekonomist arkadaşlarımdan öğrendim

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Ben Naci Agbal in tek faiz sebebiyle gittiğini düşünmüyorum. Faizin yanında özellikle kredi musluğunu kısması bu nakte ihtiyaç duyanların özel banka insiyatifine bırakılması sebebiyle yandaş medyada baya eleştiriler aldı. Ben sürekli denerim kolay kredi veriyor mu diye. Denizbank %30 brüt maliyet ile veriyor. Ziraat halk vakıf kuruş vermiyor. Ben online den deniyorum. Öncesinde kağıt kürek belgesiz veren banka hiç bir şekilde vermedi.

5. Cüneyt sağmanin bugün buz gibiydi. Tacirlerdeki de zararda olduğunu söyledi. Diğer bur beyefendi vardı ismi aklıma gelmedi. Mal mal bakıyorum diyordu. Sabah %5 zararla kaçtığını söyledi.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    NTV’de programa katılan Merve Şebnem Oruç : Dün geceki dolar kurundaki hareketin arkasında iki Türk özel bankanın olduğunu ekonomist arkadaşlarımdan öğrendim
    2001 de de citibank ı suçlamışlardı...Bankalara gözdağı veriyorlar....

7. günlük ne kadar satış yediğini öğrenebileceğimiz bir yer var mı?

8. Abdurrahman Yıldırım faizi indiren gitti, faizi yükselten de gitti. Piyasa neye bakacak diyor.

Sayfa 456/1000 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •