Sayfa 83/1002 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 657 - 664 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Şimdilik bir gelişme yok.
    Güya çalışma yapılacaktı ama ses seda çıkmadı.
    Aslında fon sahipleri olarak bizlerin Takasbank nezdinde ısrarla talepte bulunmamız lazım.
    Fonlarımız zaten Takasbank nezdinde duruyor, aslında bir yerden bir yere de gitmeyecek fonlar, sadece Takasbank'la aramıza giren aracı kurumu değiştireceğiz istersek.
    Teşekkürler, bürokrasi ne zaman halkın lehine çalışmıştı ki zaten benimki de laf. Pudra şekeri kullananlar hem revaçta hem mağdur biz kimiz ki...
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

TEB:

Hesap Bakım 0.01 TL 0.01 TL Saklama bakiyelerinin piyasa değeri günlük 1.000 TL. ve üzeri olan hesaplardan günlük olarak 0.0164934 TL. alınır (BSMV Dahildir)

Saklama (Diğer Yatırım Fonları) %0.01 %0.01 Yatırım fonunun pay fiyatı olarak ilan edilen son fiyatı ile pay adedinin çarpılması suretiyle hesaplanır (%5 BSMV ilave edilecektir)

Alım-Satım İşlemleri (Yatırım Fonu Payları) %0.00075 %0.00075 Yapılan işlem tutarı bazında hesaplanır (%5 BSMV ilave edilecektir). Alt limit 0.01 TL.'dir.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    En çok Teb ile ilgili şikayet vardı hatırladığım Mkk vs ile ilgili, takasbank yıllık bakım ücreti altında 90 tl kesiyor diye. Takasbank bizim öyle bir kesintiniz yok demiş soranlara. Burası Türkiye, ilginç.

https://www.sikayetvar.com/teb/mkk
    İyi hizmet sunsalar da aynı banka "SPK yatırım ekstresi posta gönderimi" diye 2021 yılında mektup ücreti kesedebiliyor İnternet bankacılığında ilgii kutucuğun işaretini kaldırmamız gerekiyormuş.

4. Bu arada kullanmadığınız vadesiz hesaplar varsa, hesap işletim ücreti de alınabilir. Bu konuya da dikkat etmeli, edevlet, emkk gibi siteler üzerinden üzerinizde kayıtlı açık vadesiz hesap olup olmadığı kontrol edilebiliyor sanırım.

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/danis...ZkuKYSxdD9wigA

5.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    En çok Teb ile ilgili şikayet vardı hatırladığım Mkk vs ile ilgili, takasbank yıllık bakım ücreti altında 90 tl kesiyor diye. Takasbank bizim öyle bir kesintiniz yok demiş soranlara. Burası Türkiye, ilginç.

https://www.sikayetvar.com/teb/mkk
    Bunu sorduğumda, TEB hisse tarafı alıyor demişti, bildiğiniz hesap işletim ücreti gibi. MKK'ya atamazlar suçu çünkü yok öyle bir şey.

6.  Alıntı Originally Posted by tradestop Yazıyı Oku
    Bu arada kullanmadığınız vadesiz hesaplar varsa, hesap işletim ücreti de alınabilir. Bu konuya da dikkat etmeli, edevlet, emkk gibi siteler üzerinden üzerinizde kayıtlı açık vadesiz hesap olup olmadığı kontrol edilebiliyor sanırım.

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/danis...ZkuKYSxdD9wigA
    Yine başladı galiba bu tantana. Uğraş dur. Mkk'de yıllar önce kapatmak için basvurduklarım kapandı dedikleri bile açık görünüyor. Garanti mesela kapatmamış, internet şubeden kapanıyor diyorlar internet şube yok.
    Daha ne yapılabilir bilmiyorum. Kapandı diyor, hayalet gibi peşinde sürekli. Şaka gibi. Kapat işte kapat.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Yine başladı galiba bu tantana. Uğraş dur. Mkk'de yıllar önce kapatmak için basvurduklarım kapandı dedikleri bile açık görünüyor. Garanti mesela kapatmamış, internet şubeden kapanıyor diyorlar internet şube yok.
    Daha ne yapılabilir bilmiyorum. Kapandı diyor, hayalet gibi peşinde sürekli. Şaka gibi. Kapat işte kapat.
    E-devlet üzerinden her biri kapatılabilmeli.
    Tarafsız bir kurumun nezdinde elinizde delilinizde olur kapandığına dair.

Sayfa 83/1002 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •